Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek polgári esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek polgári esküvőt vállalnak augusztus 20-ra?

Figyelt kérdés
A párommal mi azon a napon szeretnénk összeházasodni.
2010. febr. 8. 05:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, állami, nemzeti ünnepeken nincs esküvő.
2010. febr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy nem.
2010. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem. Esetleg próbálkozz meg október 23-mal. :)
2010. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarország határain kívül lehet. Ebben az országban nem.
2010. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, mivel a házasságkötés tényét az esküvő napján rögzíteni kell az elektronikus anyakönyvi rendszeren, az pedig ünnepnapokon nem elérhető (a központ szerver). de ha azért lenne fontos, hogy a lagzi aznap legyen, akkor azt javaslom, legyen a polgári 19-én, a templomi (ha lesz), meg a lakodalom meg 20-án. volt ilyen nálunk nem is olyan régen, az ifjú pár ragaszkodott hozzá, hogy a polgármester úr adja össze őket, de ő szabira ment, így egy héttel előbb volt a polgári esküvő, mint a templomi meg a vendégség. ha nem lesz templomi, és szeretnétek ünnepélyesebbé tenni a napot, az anyakönyvvezető ha elvállalja, kimehet köszöntő beszédet mondani attól függetlenül, hogy a házasság már megköttetett. ennek persze díja van, és nem kötelezhető rá, csak elvállalhatja.
2010. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mert speciel a mi városunkban templomi sem lehet 20.-án! Már csak azért sem, mert a templom azon a téren van, ahol a programokat szervezik. Szóval szerintem templomi sem lehet 20.-án. Meg ilyenkor a papoknak is van dolguk, kenyeret szentelnek, misét tartanak stb. Szóval sajnos le kell tennetek erről az időpontról.
2010. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szép napot!
2010. febr. 12. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!