Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került nektek fejenké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került nektek fejenként az étterem, úgy hogy semmit nem vittetek? (Tehát se aprósüteményt, se piát, stb)

Figyelt kérdés
Én még csak most kezdem szervezni az esküvőnket és szeretném tudni mire számíthatok !
2015. febr. 2. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
12400Ft/fő a vacsora, éjféli vacsi, korlátlan alkoholmentes-alkoholos italok, plusz korlátlan folyóbor 4 féle borból. Az aprósüti ebben nincs benne, az kb 50000Ft lesz összesen 60 főre.
2015. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk 10.000 ft / fő, ebben benne van a vacsora, az éjféli menü és a korlátlan alkohol fogyasztás. Üdítő, sör, bor, a rövidet elvileg bevihetjük külön, mert náluk nem lehet kapni, de ezt még le kell konkretizálnunk. A süteményeket/tortákat külön kell bevinnünk majd, azt még nem tudom mennyi lesz, mert szeretnénk házilag süttetni, és még keressük a megfelelő személyt hozzá. :D Egyébként 50 emberrel számolunk eddig.
2015. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

9000/ vacsora, éjféli vacsora, gyümölcsök, korlátlan ital aholkohollal (tömény is), üdítővel, vízzel, kávéval stb.


Értem, hogy te azt kérdezed, aki sütit se vitt annak mennyi volt, de én olyan helyet nem is találtam, még a környéken sem, pedig nagyvárosban lakok, szerintem az nem túl gyakori. Nálunk azt amúgy is a család süti mindig. Minden család hoz egy-két tepsit, vagy 1-2 tortát aztán még csomagolni is mindig marad, ezt nem szoktuk számolgatni.

2015. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7000 Ft per fő. Ebben benne az aprósüti, hajnali étel és korlátlan bor fogyasztás
2015. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb. 10700 ft.

Leves, marha pörkölt, sültes tál körettel, savanyúság, korlátlan italfogyasztás, éjféli svédasztal, sós süti, édes süti és a menyasszonyi torta. Ha a menyasszonyi tortát nem akarjuk számolni, akkor 480-at le lehet vonni (annyi a szeletár).

2015. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segítettek!Mindenkinek ment a zöld kezecske!
2015. febr. 3. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!