Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan, akinek nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek nem volt vőfély az esküvőjén, de utólag belátja, hogy kellett volna?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk nem volt vőfély, de nem is hiányzott.
2015. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem voltam még olyan esküvőn, ahonnét hiányzott volna egy idétlen vőfély.

Manapság szerintem ez már maximum tipikus sátras lagzikon, falvakban divat...

2015. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

egyik ismerősömék.. nem kicsi esküvő volt, és néhol jól jött volna,a ki irányítja a csapatot, és enm az örömszülőnek, vagy épp a vőlegénynek kell mondania, hogy most mi lesz, és az mikor…

már bánják



nekünk vol, senki enm jött hozzánk hülye kérdésekkel, ha hiányzott egy pohár, vagy akármi, akkor a vőfély intézkedett, nem idétlen játékokra, és hülyeségre volt, hanem azért, hogy legyen, aki mindig mindent tud, ki hol van mit csináál, és mi jön, és elsimít dolgokat (volt mit, persze aznap ebből semmit nem vettünk mi mint a pár észre)..

hivatalosan erről szólna a vőfély szerepe

2015. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én élvezni akarom a napomat, és nem idegeskedni, hogy már megint mi baja valakinek. Nekünk lesz vőfély.
2015. febr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Esküvőiparban dolgozom. Sokkal jobbak azok az esküvők, ahol van kolléga aki összefogja a szolgáltatói csapatot és levezényli az egészet A-tól Z-ig. A jó vőfélyeknek van létjogosultsága, ahogyan a jó ceremóniamestereknek is.
2015. febr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk nem volt vőfély. 42 vendég volt csak. Fölöslegesnek tűnt a vőfély, viszont szükség lett volna rá. Kellett volna valaki aki terelgeti a násznépet, és nem engedi a maguk feje után menni őket. Ez így nagyon nehéz volt.
2015. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Én vendégként voltam olyan esküvőn is, ahol jó vőfély volt, és olyanon is, ahol pocsék munkát végzett. Hát ég és föld a különbség! Az első helyen ment minden, mint a karikacsapás, mikor egyik helyszínről kellett egy másikra menni, mindenről jó előre tájékoztatott mindenkit. Nem volt tolakodó, vicceskedő, csak a vacsora tálalásakor mondott néhány verset.

A másik helyen is volt ugyan vőfély, de mintha ott se lett volna... A DJ a férjemet kérte már meg a végén, hogy szóljon, mielőtt belép a vacsora termébe az ifjú pár, mert a vőfély eltűnt, ő meg nem tudta, mikor indítsa az előre megbeszélt bevonulózenét. Mivel a vőfély kb. vendégnek érezte magát, végig jópofizott, beszélgetett a vendégekkel, de közben nem maradt ideje beterelni az embereket vacsorakezdésre. Egy csomót csúszott minden program, mert senki nem tudta, mi után mi következik, így elvonultak cigizni, sétálni stb...


Szerintem kb. 35-40 fő felett kell a vőfély vagy a ceremóniamester, mert az már egy akkora tömeg, akik mellé kell egy profi.

2015. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!