Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok ajánlani lakodalomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani lakodalomba Pécs vagy Komló környéki dj-t?

Figyelt kérdés
Legyen vmi jó hangcucca, zenei repertoár, stb. Valaki, aki zenélne. Az istennek nem találok. :D Zenekart akartunk, de abból is kevés volt a választék, az se olyan, mint az elképzelés, és marha drága. Egy embert még tisztességesen ki tudunk fizetni, jó lenne, ha nem a vendégeknek kéne a zenével foglalkoznia :)
2015. febr. 7. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Makói Tiesto lenne a legjobb :D
2015. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

DJ!?

Az kafa lagzi lesz!

Én már voltam olyan lagziban ahol egy darab lagzis zene sem volt!

Mit is mondjak! Mindenki kínosan próbált mozogni a dzsezz zenére és azt mondták hú de szuper zenekar! Aztán a vendégek megbeszélték egymás közt hogy de sza.r volt! Nyilván az a fontos hogy az ifjú párnak tetszen. De ettől még az is többet ér ha a régi lagzi lajcsi kazit beteszed a magnóba!

2015. febr. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

DJ Bogár lesz nálunk, sok lagziban voltam, ahol játszott és csak ajánlani tudom. Olyan zenéket játszik, amire táncolni lehet, nálunk magyar rockis zenék lesznek és nagyobb világslágerek, némi lakodalmassal, amiket egy zenekartól is elvárnánk, de kevesebbet ül/pihen, nem lesz hamis, nem lesz részeg, 2 embernek fizetjük a kaját, és még sorolhatnám az előnyeit. Aki lehúzza (és engem is le fog pontozni) az tartsa magában a savanyúságát. a DJ jó megoldás, csak jót kell találni, aki a zenekarhoz hasonlóan ügyesen tudja alakítani a hangulatot és tud reagálni a közönség igényeire.

(Esküvői szakmában dolgozok, több jó DJ-t ismerek, de ő fog zenélni a mi esküvőnkön is, nem véletlenül.)

2015. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!