Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszonet ajandek az eskuvon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszonet ajandek az eskuvon, de megis mit?

Figyelt kérdés

nem szeretnenk mandulat, sem csokit, valami izgalmasat amire tenyleg emlekezni fognak.. fenykepunket sem akarjuk..

valami olyanrol hallotatok hogy virag hagymat adni? vagy esetleg valami mas? ami olyan erdekes is...?!


2015. febr. 18. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

eddig ami szerintem a legjobb volt, hogy az ültetőkártya volt egyben a köszönetajándék


2 ilyet láttam…


az egyik, névre szóló agyag pálinkáspoharak voltak


a másik kavicsokra volt szépen a név

2015. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami eddig a legjobban tetszett, az a testvérem esküvőjén volt.


A férfiak pálinkát, a nők lekvárt, a gyerekek gumicukrot kaptak.


A pálinka nagyon finom, jó minőségű. Kis üvegcsékbe volt beletöltve.

A lekvárt a testvérem csinálta, és kicsi bébiételes üvegekbe volt rakta.

A gyerekeknek ugyanilyen üvegben pedig gumicukor volt.


Mindegyiken volt ilyen színes anyag, meg szalag, nagyon szépen megoldották, hogy jól nézzenek ki és még "hasznos" is volt.

2015. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit első írt, az is nagy jó. Ilyennel még nem találkoztam egy esküvőn sem, csak neten láttam nagyon jó ötleteket. Én is az ültetőkártyákkal szeretném majd megoldani ezt. :)
2015. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ezt mar lattam enis hogy ultetokartya vegulis az ajandek.. meg olyat is lattam, hogy a leveses tanyerba van bele helyezve helyesen a neve annak aki ott ul, es a menu sor is, es koszonet hogy eljottek..
2015. febr. 18. 15:46
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nincs rá szükség, csak felesleges kiadás, amit a vendégek a legtöbbször a kukába dobnak. Tapasztalat több esküvőről is.
2015. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

o ezis szuper hogy gyerekeknek gumicukor ilyen uvegben :) ez edes...

lehet nalunk is kulon kulon ajandekok lesznek bar nem tudunk donteni, ami biztos a vegen mikor bucsuzunk el toluk kapnak egy uveg bort meg a sutikbol pakolunk haza nekik.. de nemtudjuk mi varja oket az asztalon..

2015. febr. 18. 15:47
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Mi kézzel festett felespoharakat adtunk, a gyerekeknek meg nemezből készítettünk malacokat, mert nekünk a tortán a nászpár is egy malacpár volt.
2015. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pl. egy kis üveg lekvár (Butlersben van) jó ötlet.
2015. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt köszönőajándék - teljesen felesleges. A vendégek kaptak süticsomagot távozáskor, akkor szóban is megköszöntük, hogy eljöttek.


Az ültetőkártyákat viszont sokan elvitték, azt mi csináltuk és nagyon szépek lettek.

2015. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
2015. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!