Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jómódú család gyerekeinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jómódú család gyerekeinek esküvőjére megyünk, akiknek szinte mindenük megvan (Angliában dolgoznak) Mit adjunk ajándékba? Valami nagyon személyre szabott, szívhez szóló ajándékra gondoltam?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
És mégis hogyan segítsünk kitalálni valami nagyon személyre szabott, szívhez szóló ajándékot, hogyha mi egyáltalán nem ismerjük ezeket az embereket? Az ilyen ajándékoknak pont az az alapja, hogy nagyon jól ismered azokat, akiknek adod. Téged sem az eszedért szeretnek...
2015. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valami ilyesmire gondoltam,mint pl fényképről rajz/vagy festmény...ötleteket várnék,nem kötözködős beledumálást...semmi értelme...ne rajtam töltsd a mérgedet...inkább mosolyogj ;-)..hidd el..neked is jobb lesz :-)
2015. márc. 5. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Elhiheted, elég jót mosolyogtam a naiv kérdéseden :)
2015. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem értem..........igen...hasonló megjegyzések után sokszor elgondolkozom...tényleg én vagyok a hülye???szerencsére általában rájövök és biztosítanak is afelől,h NEM!!!!!!!!!!!:-D
2015. márc. 5. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig most de!


Van ötleted? Igen van, egész jó ráadásul. Te ismered a párt, mi nem, akkor mire vársz??

2015. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pár napos wellnesshétvége magyarországon?
2015. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy mindenük megvan?Csak azért,mert Angliában dolgoznak?

Szerintem pénzt ajándékozz!

Mi is Angliában élünk,s szeptemberben lesz az esküvőnk.

Mindenkitől pénzt kérünk,mert szeretnénk lakást venni itt. De sajnos itt egy kis,lepusztult lakás 200ezer font..azaz 82 millió ft..

2015. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Sztem senki nem örülne egy festménynek :DDD
2015. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Itthon van lakásuk.....egyelőre nem terveznek kint maradni...de ez még csak érdeklődési szinten kérdeztem,igazából titkon bízom is benne,hogy a meghívóban finoman céloznak,h pénzt vagy vmi mást szeretnének ;-)
2015. márc. 6. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!