Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi esküvői menüről?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy esküvő lesz, nagy család, sok barát :) A vőlegényem nem magyar, én viszont az vagyok tehát ezért van ilyen sokféle étel illetve gyerekek is lesznek.


Levesek:

kovászosuborka krémleves

hideg joghurtos kapros cukkinileves

gyömbéres narancsleves

póréhagymás krumplileves kukoricával, sonkával

rizstejes raguleves

sütőtökkrémleves


Főételek:

csirkés rakott brokkoli

borban sült kolbász

barna sörös szarvas

mustáros-tárkonyos (csirkemell)

töltike kölessel

krumplis kelbimbófőzelék fasírttal

baconbe csavart gombás karaj

aszalt paradicsomos rizottó

krumplis-virslis (lecsó)

spárgás-zöldborsós rizottó

zöldborsófőzelék

sajtos-marharagus rakott krumpli

spagettitorta


Desszert:

kávés-diós mignon

ribizlis-habos lepény

málnás-mentás tiramisu

kekszes sárgabarackfagyi

vajkaramellás-narancsos márványkuglóf

aszalt gyümölcsös tortácskák

sárgabarackos mignon

arab fánk

máktorta ribizlivel


Előétel:

burgonyás vastag palacsinta

baconbe tekert olivás húskenyér

zöldségfelfújt réteskosárban

kovászolt kapros káposzta

snidlinges-mustáros húskenyér


A torta vaníliás puncstorta lesz.

Tudom hogy nekünk kell eldönteni, csak attól félek hogy magyar barátok a 'hagyományos' menüt várják.

Ha ti jönnétek vendégségbe nektek megfelelne ilyen menü?


2015. ápr. 14. 00:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%

Én találok rajta sok olyant, amit szeretek, és szerintem bárki talál olyant, amit szívesen fogyaszt.


ELég sok a kaja választék, nekem tetszik.

Én csak némi halat hiányolok, de csak azért, mert annyi minden van, hal és társai miért nem?

2015. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%

Személyes kedvenceim:


Levesek:

hideg joghurtos kapros cukkinileves

gyömbéres narancsleves



Főételek:

barna sörös szarvas

baconbe csavart gombás karaj k



Desszert:

málnás-mentás tiramisu

vajkaramellás-narancsos márványkuglóf

máktorta ribizlivel


Előétel:

baconbe tekert olivás húskenyér


Gratula!!!

2015. ápr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
Fuu mennyi finomsag. :) nagyon jo, hogy ilyen valtozatos. Viszont a punccsal vigyzztok! Ismeroseim fele utalja. Ha emltes a torta, lehetne minden szint mas izu, abbol meg altalaban mindenki talal olyat, ami fogara valo. Amugy esetlg kivalthatsz egy foetelt valmi klasszikus magyar kajara, ha valoban van aki tuti azt valasztani. En tudnek valasztani, nagyion szeretem az uj dolgokat. :) Ejfeli menu nem lesz amugy?
2015. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Lehet még vendégnek jelentkezni? Nem eszem sokat:-)


Nagyon jól néz ki, én is hiányolom kicsit a halat, tengeri herkentyűt, legalább az előételek között jó lenne ilyesmi (a zöldségfelfújt kivételével nekem elég nehéz ételnek tűnik mindegyik.)

2015. ápr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Tenyleg! Hal, legalabb 1 fele, mert bar attol is sokan idegenkednek, de van akinek pont az a kedvence. :)
2015. ápr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Még jó hogy feltettem a kérdést mert a halat elfelejtettük volna. :)

2015. ápr. 14. 00:46
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok az a fajta aki reklamál minden apróság miatt, és egész biztosan nem maradnék éhen, szóval összességében megfelelne. De.


Nekem az nem tetszik hogy az összes levesben van valami kis túlzás. Tehát nem izéleves, hanem valamilyen izéleves. Pl a narancsleves meg a raguleves tök jó, de gyömbérrel meg rizstejjel én inkább kihagynám. A különleges levesek után a teljességgel hétköznapi főételek viszont nagyon furcsák, valahogy nehezen tudom elképzelni hogy valaki zöldborsófőzeléket akarjon enni egy esküvőn. Ha ennyiféle étel van, akkor elférne a menüben valami "sima", egyszerű, de nem menzajellegű fogás is. A desszertek nagyon bejönnének, bár az arab fánkot nem tudom mi.


Milyen nemzetiségű a vőlegény? Az ő rokonságának megfelelne ez a menü?

2015. ápr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%

#7: Részben egyetértek veled, de...

Én pl. szívesen eszem borsófőzeléket köretként, szívesebben, mint rizst vagy burgonyát.


SOk ismerősöm meg egyenesen imádja a kelkáposztát. Én azt pl. nagyon nem, de van sok más is a választékban.


Tipikusan olyan menü, amit én, az érdekes kaják lelkes rajongója, szeretne végig kóstolni, legalább egy kicsit. És a hagyományosabb ízek kedvelői is találnak finomakat.

2015. ápr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Ezt mar haztartas valogatja. Nalam alap a kokusztej a spejzban. A borsofozeleket pl borsmentaval es juhturuval szoktam izesiteni, nem teszek bele lisztet, es lepuresitem. Szoval barmilyen kajat el lehet inyenc modon kesziteni. Gyanitom a levesek utan, nem menza jellegu ratott fozelekek lesznek. Ha ez a kevesbe nyitott embereknek gi d lehet, lehet miatuk erdemesebb lenne egy egy egyszerubb, hayomanyosabb etelt belerakni.
2015. ápr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igen a vőlegény családjának megfelelne. Ők bármit megesznek :)

2015. ápr. 14. 01:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!