Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ingyenes polgári esküvőn is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ingyenes polgári esküvőn is vannak ezek?

Figyelt kérdés
Sajnos ahol szerettük volna a polgárit, ott összesen 45 ezer forintba került volna, úgyhogy letettünk erről, és a polgármesteri hivatalban lesz két tanúval, ingyenesen. Azt mondták, kb. 5 perc lesz. De azért ugye itt is van legalább gyűrűhúzás és hitvesi csók? Azért ezeket nem szeretném kihagyni.

2015. ápr. 15. 17:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi van. A pezsgő már feláras 😁
2015. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ó, akkor rendben :) A pezsgőt tudtam, hogy nem lesz, nekünk csak ez a kettő lenne fontos, hogy legyen mindenképpen :)Köszi a választ! :)
2015. ápr. 15. 17:29
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Igen, van. Nincs különbség az ingyenes és fizetős között, fizetni a teremért kell (plusz egyéb szolgáltatásokért, zene, csokor, gyertya, stb.), az anyakönyvvezető mindig ingyen végzi a munkáját.
2015. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azert ez szerintem szanalmas, hogy egy fizetos eskuvon is 15-20 percet beszel az anyakonyvvezeto, az ingyenest meg lezavarjak 5 perc alatt... a polgarmesteri hivatalok allami penzbol mukodnek, az allamnak meg a hazasulando adofizetokbol van penze es annyi nem jar ki nekik, hogy ott is elmondjak a rendes utravalot a parnak! Bocsanat, h eletertem a tematol, de ez kikivankohott belolem.
2015. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk volt, még gyertyagyújtás és szülőköszöntő is, illetve vihettünk zenét cd-n. Pezsgőt is vittünk, így volt koccintás is.
2015. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

5-ös vagyok, az kimaradt, hogy 10-15 főig (nem emlékszem pontosan) szintén ingyenes volt még, mi 10-en voltunk összesen.

XIV. kerületben házasodtunk amúgy, 2014-ben.

2015. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat, nekem mindegyik hasznos volt! Kedves 4-es válaszoló, teljesen igazad van, engem is kicsit rosszul érintett mikor mondták, hogy 5 perc, aláírjuk és kész...szerettem volna valami szép verset, és egy kis zenét, de az sajnos nem jár, bár lehet, hogy vers még igen. Csak már megijedtem, hogy még a gyűrűt se húzhatjuk fel, akkor semmilyen hangulata nem lesz az egésznek? Na jó, persze, lesz nekünk majd templomi is, de azért mégis ez a hivatalos, itt leszünk valójában férj-feleség. De köszi szépen, megnyugtattatok! :)
2015. ápr. 15. 17:58
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet kérni kisebb "ceremóniát" nekünk volt kis bevonuló zene, kis érzelmes beszéd, gyűrű húzás, és utána pezsgő. 2tanú, 2-2 szülő és mi. Ingyenes volt, mert pénteken volt, a pezsgőt mi vittük. Bejelentkezéskor megkérdezik milyet akartok :-) Gratula!
2015. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az ingyenes szertartás, az annyi, hogy hivatali időben, időpontra bementek 4-en az anyakönyvezető irodájába, igenek, gyűrű, aláírás és kész.
2015. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló, köszönjük :) Az a helyzet, hogy tőlünk meg sem kérdezték, milyet szeretnénk, merthogy ingyenes, és csak az alap jár, persze ez érthető. Tökjó, hogy nálatok lehetett választani :) Bár gondolom, ez várostól, helységtől is függ, biztos valahol engedékenyebbek. 9-es, neked is köszönöm a választ, nekem leginkább az a lényeg, hogy a gyűrű és a puszi ne maradjon el :)))
2015. ápr. 16. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!