Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell csomagolni a vendégeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell csomagolni a vendégeknek süteményt?

Figyelt kérdés

Ti csomagoltatok a családoknak ? Es ha igen akkor külön igy kertetek a cukrászdába vagy a " maradekokbol" adtatok?

( lehet kerni a cukiba előre csomagolt családi pakkokat 1000 Ft/db ez tartalmaz 40 dkg sütit )


2015. ápr. 19. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
A cukraszda maradekabol semmi nem jutott el hozzank. A tortabol visznot kb a fele megmaradt, mert tulzasba estem a meretekkel, igy mindenkinek tudtunk meg egy szeletet adni. A Te otleted nagyon kedves, es igenyes. Nekem eszembe se jutott volna. Ha nem veszed tolakodasnak, mutatnal kepet? :) nagyon erdekelne.
2015. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi csomagoltunk, de nálunk kb. 40-en voltunk összvissz, szűk körű lagzi volt.

Maradékot csomagoltunk, mivel minden süti házilag készült.

Mikor nagyobb lagziban voltunk, akkor nem csomagoltak mindenkinek, csak a közelebbi családtagoknak.

2015. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

szerintem illik csomagolni. esetleg ha a sültekből, vagy a főételből marad, akkor abból is lehet.

inkább, mint hogy rátok romoljon.

2015. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen dobozokban hoznak, es egy kis piros szalagot is tesznek a doboz fülére :)

Nem a cukraszdai maradekra gondoltam, hanem ami a lagzin megmarad.

2015. ápr. 19. 14:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi adtunk,mindenkinek házi készítési süti volt,és már eleve úgy hoztuk,hogy be volt csomagolva minden családnak egy doboz süti.
2015. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ugy! :) hat persze, csomagoltunk. Helyes a doboz is. :)
2015. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Illik szerintem is. De azért talán az előre csomagolt nem mindenkinek felel meg, mert akadhat laktóz vagy glutén érzékeny, aki tudja mit ehet és mit nem. Nekik célszerű utólag, de minden más vendégnek előre csomagolt is tökéletes!
2015. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Felénk szokás adni.

Nem a maradékból adtunk, hanem eleve többet rendeltünk. Akik előző nap jöttek átadni a "nászajándékot" azoknak már akkor adtunk süticsomagot, a többieknek mikor mentek haza a lagziból.

A tényleges maradékot elosztottunk hármunk (mi, anyuék, anyósék) és azok között akik másnap eljöttek segíteni rakodni.

2015. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Illik is, és a vendégek várják is. Nagyon szeretnek másnap lagzis sütit falatozni az emberek többsége.

Mi mennyiségre úgy számoltunk hogy legyen csomagolnivaló is, bár kis létszámú esküvőnk volt.

Átlátszó , műanyag tortadobozba csomagoltunk. A vendégek választhattak is, mert látták hogy melyikben milyen sütik lettek csomagolva. Szépen tele voltak a dobozok.

Viszont voltam már olyan lagziban ahol papír tortadobozban volt csomagolva minden vendégnek. Hazaérve megdöbbenve nyitottuk ki és láttuk hogy az örömanya csak két vékony szeletet tett egy szalvétába a doboz közepére. Ehhez fölösleges volt a tortadoboz. Szerintem ez inkább ciki.

2015. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem mindenhol szokás, de kedves gesztus. A mi lagzinkban is csomagoltak minden családnak, így is lett kiszámolva a mennyiség. Házi sütemények voltak, és a szakácsnők csomagolták amikor távoztak a vendégek.
2015. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!