Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha színes bőrű vőlegényed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha színes bőrű vőlegényed lenne, hogyan mutatnád be a falun élő, kissé (maradiságból) rasszista nagyszüleidnek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 19:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Mielőtt bemutatnam, mindenképp mesélnék róla, mutatnek képeket, hogy ne érje őket meglepetés
2015. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Az én nagymamám rasszista, nem vesződnék ezzel. Ha meg tudja magának tartani a véleményét, akkor az esküvőn találkoznának a pasival, amúgy nem. Én látogatnám őket, de a párom nélkül. Én nem stresszelném ezen magam, aki rasszista az ilyen téren szerintem buta, és buta embert nem állok neki győzködni. (Imádom a nagymamám, de ebben nagyon nem értek vele egyet, és ez az egy tulajdonsága szerintem igenis "gáz")
2015. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Sehogy,nem lenne a vőlegényem,több barátnőm is járt már rosszul fekete és arab pasik miatt. (verés,házkutatás,anyagi lehúzás,drogok,bevándorlási perek,stb.)


26/L

2015. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Olyan fotó megmutatása először amin együtt vagytok és kimutatja feléd a szeretetét. Akkor leesik a nagyinak hogy néger férjed lesz. Majd megijed hogy néger babáid lesznek, de elmondhatod neki hogy a félvér gyerekek a legszebbek. Azt is meséld el neki hogy mennyire rendes, milyen sokat tesz érted, milyen fontos vagy neki. Mondj el igaz történeteket amikből láthatja hogy fontos vagy annak a férfinek.

Az aggodalma nem fog elmúlni, főleg a néger babák miatt, de a dolog méregfogát kihúzod ezzel.

Csak ez után mutatnám be a helyedben.

2015. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10%
Ha a lányom, teszem azt, feketével akar összejönni, akkor nekem, nem kellene bemutatni, mert egyikőjükre sem vagyok többé kíváncsi. Ha viszont normális cigány fiatalember, mert közöttük is van azért pár normális, akkor szívesen megismerném. A senkiházi nagyképű, bunkó, hazátlan, arab bevándorlókat azonban nem tolerálom.
2015. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Utzolsó: a négerek mivel rosszabbak mint a cigányok?Azok között nincsenek rendesek???

Ha az anyám lennél és nem kellenék a fekete palimmal,le se köpnélek többször.Fúj.

2015. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
A cigány többé-kevésbé magyar ember, itt született, nagyjából a mi kultúránkban szocializálódott. A feketére ez nem igaz, hozza a maga kultúráját, a maga vallását, a maga szokásait és esze ágában sincs integrálódni. Ráadásul nagy többségük csak szédíti a magyar nőket, akik azért választották őket, hogy a különlegességükkel tudjanak villogni.
2015. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%

Jó ötletnek tűnik szerecsennel villogni, de inkább maradjon meg laza kapcsolatként, hogy ne járj pórul mint én vagy a vegyes házasságban élő nők többsége.


Nekem sikerült, de utólag életem legnagyobb hibája volt. Előtte több szerecsennel is jártam, de pár nap vagy hét után mindről kiderült, hogy linkek vagy csak a papírok miatt kellenék. Nem úgy A. aki amerikai és az orvosira járt akkor a városunkban. A szüleim és a barátnőm mindenhogy próbáltak lebeszélni. Bevallom, akkor jól esett, hogy ellenkezhettem illetve különlegesnek érezhettem magam a párom miatt. Néhány hét alatt megszédített, úton volt a baba és az esküvőre készültünk. A papírok beadásnál derült ki, hogy igazából nigériai, de olyan sztorit talált ki, hogy hittem neki. Az esküvő után voltunk és a nyolcadik hónapban jártam, amikor beütött a krach. A Szigeten ahol állítólag tolmácsolni volt, elkapták a rendőrök, hogy drogot árult. Ráadásul vele volt egy magyar csaj is, akit a jegyzőkönyv mennyasszonyaként említett. A beszélőn ezt is kimagyarázta és én hittem neki.

A szüleim milliókat költöttek ügyvédre, akik fél év alatt elérték, hogy A. szabadlábra kerüljön. A szabadulás napján nagy volt az öröm, boldogság. Imádta a kislányát éreztem, hogy ennél jobb apát nem is kívánhattam neki. Másnap, amíg a dokinál voltunk E-vel, A összepakolt és lelépett, elvitte a lakásból az értékesebb cuccaimat is. Nem értem utol sehol. 1 év múlva a szüleim nyomozója akadt a nyomára Franciaországban. Már tagadta a gyereket, azt mondta nem tőle van és hagyjam békén. A teszttől illetve attól, hogy visszajöjjön Magyarországra, elzárkózott. A válásba akkor egyezik bele, ha adok neki 40.000 eurót, a szüleimtől kapott lakás árát. Ügyvédre bíztuk, de megint eltűnt. Gyerektartást sem fizetett soha. 4 év alatt mondták ki a válást, rengeteg költséggel és utánajárással, de azóta is bujdos valahol, a közös szerecsen ismerőseink letagadják.

Az anyagiak nem fájnak annyira, mert a szüleim mindenben támogatnak. Az idő begyógyítja a sebeket és megszerették E-t, aki szép színes. A legrosszabb, hogy olyan meggyőző volt, hogy nem lehetett nem hinni neki. Azóta bizalmatlan vagyok a férfiakkal. És lehetetlen olyan komoly párt találni, aki elfogadná E-t. Igazából mindenki rasszista Magyarországon és Európában. Nem mondják a szemedbe, de megvetnek a félvér gyermeked miatt.

2015. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Otthon mesélnék a származásáról ,lágyítanám a nagyszülőket egy idei és ha minden úgy alakul ahogyan vártad vagyis jól utána mutatnám be nekik.
2015. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!