Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titeket a párotok mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket a párotok mikor menyasszonyok voltatok, hogy mutatott be az ismerőseinek? A neveteket mondta vagy, hogy bemutatom a menyasszonyom? És mikor feleségek lettetek?

Figyelt kérdés

Párom nem hajlandó azt mondani,hogy bemutatom a menyasszonyom hanem a nevemet mondja és utána mikor bemutatkozok újra elmondom a nevem.Mondtam neki ez engem zavar miért nem azt mondja,hogy a menyasszonyom vagy kedvesem.Azt mondta ezt elfelejti,és,hogy ha feleség leszek akkor is a nevemet fogja mondani mert ezt így szokták.Szerintetek?

Már arra gondoltam ciki neki,hogy menyasszonyt vagy majd feleséget kell mondania.Mert már nem tudom mire vélni ezt.


2015. ápr. 28. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mikor a menyasszonya voltam a nevemet mondta de nyilván akinek bemutatott tudta hogy ki vagyok,így tisztában volt vele,hogy a menyasszonya vagyok, később már azt mondta hogy bemutatom a feleségem... nm kell túl reagálni, neki így kényelmes, így szokta meg így hallotta,látta szokta meg.
2015. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy elfelejti? Bemutatom Kiss Piroskát? Nem szoktak nézni az emberek, hogy és mi a kapcsolatod Kiss Piroskával?


Szerintem nem hiszti, én biztos néznék, ha bemutatnak valakit, de nem mondja el, hogy ki a francnak mutatott be. És nem csak menyasszonyságról van szó.


"Ő a húgom, Horváth Kata, ő pedig Kovács Géza, együtt jártunk általánosba."

2015. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A nevemet mondta és hogy menyasszonya vagyok, most pedig ugyanez, csak feleséggel. Az "a menyasszonyom/feleségem" nem bemutatás, olyankor mindig kell nevét mondani
2015. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Én az ilyesmivel nem igazán foglalkozom. Menyasszony vagyok egy ideje de nem izgat , hogy mutat be hiszen az ismeröseinek mikor bemutat tudják ki vagyok meg látszik az szerintem , hogy együtt vagyunk illetve ott a gyürü is nem kell szerintem túlragozni, a nevemet szokta mondani vagy hozza bigyeszti , hogy a kedvesem. Szerintem ezektöl a "titulusoktól" , hogy menyasszony vagy feleség a kapcsolatunk mit sem fog válatozni hiszen én sem úgy rángatom körbe az ismerösök közt , hogy a völegényem :)
2015. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A pasik ezt másképp fogják fel, mint a nők. A nőknek ez fontos, a férfiaknak nem annyira. De ettől még nyilván nem szégyell téged. Az én férjem sem úgy mutatott be, hogy a menyasszonyom, hanem a nevemen, de amióta a felesége vagyok, azóta a feleségeként mutat be.
2015. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Fura a barátod :)

Nem így szokás egyébként.

Mindig azt mondjuk, hogy ki az illető, és az illető mondja a nevét.

Most tekintsünk el a szerelmi viszonytól. Munkában is így szokás. Pl. bemutatom a munkatársamat, xy-t. Vagy bemutatom a munkatársamat. És ő mondja, hogy xy vagyok.

Mert hát az is a lényeg, hogy az illető kicsoda, nem csak a neve.

Engem a férjem úgy mutat be, hogy a feleségem, mert az vagyok. Amíg nem voltunk házasok, addig a párom, de változó, volt hogy a menyasszonyom, kedvesem, barátnőm, stb.

2015. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na igen mondtam neki,hogy igy azt se tudják ki vagyok erre azt mondta úgy is gondolják,hogy a párom.

Nekem ez udra többször kértem,hogy ne igy mondja azt mondta igyekszik erre figyelni de nem.


Mg nem voltam menyasszony azt mondta bemutatom a kedvesem szerelmem de most mióta menyasszony vagyok már nincs.

Kicsit rosszul esne ha majd feleségként is a nevemet mondaná.

2015. ápr. 28. 13:55
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne ragaszkodj a menyasszony elnevezéshez. Mondd neki, hogy úgy mutasson be, mint korábban a párom, stb. Mert ha semmit nem mond az fura és udvariatlanság is azokkal szemben, akiknek bemutat.
2015. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mióta összeköltöztünk azóta mindenkinek a "feleségem"-ként mutat be.Én meg őt a férjemként.Szóval ha bemutat,azt mondja-Ő a feleségem XY.
2015. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk többféle bemutatás van.

Akik semmit sem tudnak rólam( üzletfelek, üzletkötők, leginkább számomra idegenek), akkor a vőlegényem ezt mondja: " ő a menyasszonyom, xy." Erre én: "nagyon örülök .... úr/asszony, vagy üdvözlöm... úr/asszony"

Sokszor van az, hogy : "ő a menyasszonyom." És én mondom a nevemet.

Működik az is, hogy egyszerűen csak a keresztnevemet mondja, ha olyannal találkozunk, akinél full mindegy, hogy ki a búbánat vagyok én.

Mindenesetre az "elfelejtem, hogy a menyasszonyom vagy" duma elég gáz.

2015. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!