Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Balhés elvált szülők ültetése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balhés elvált szülők ültetése esküvőn?

Figyelt kérdés
Az anya csak szimplán sértődős, az apa viszont ha megsértődik, még rosszindulatú is. Az anya párja nagyszájú, aki mindent jobban tud. A menyasszony mellett kéne ülnie ennek a négy embernek? Mégis hogyan, hogy ne legyen se sértődés, se fúrás, se pusmogás meg ki tudja még mit találnának ki egyetlen ártatlan gesztusból meg félmondatból... Szerintetek?

2015. máj. 3. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Anyu, apu, ugye szerettek engem annyira, hogy nem rontjatok el eletem legszebb napjat?
2015. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elváltak, de kúltúrált emberek és erre az egy napra félreteszik a büszkeségüket hiába nem beszéltek 10 éve.

Én úgy oldottam meg hogy a 2 mostohaszülő választja el őket, még így is volt szájhúzás de kibírják azt az egy napot.

Ha úgy érzed nálad biztos nem, és veszekedés,vita lenne akkor szerintem üljetek a 2 tanúval a főasztalnál. Ennél csak az a gáz hogy szüleid miatt, párod szülei is szívnak, mi ezért vetettük el, de még mindig jobb mint a veszekedés.

2015. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Semmit.Legalább lesz ingyen cirkusz is.

A vendégek szeretik, ha történik valami.

2015. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem minden szülő szeret kiülni a főasztalhoz, mindenki szeme elé. Szerintem első körben ezt kéne kideríteni, akarnak-e egyáltalán a főasztalnál ülni? Az én anyám pl. semmi pénzért nem ült volna kiemelt helyre, mert elég szégyellős, visszahúzódó típus, zavarta volna a központi szerep.


Nagyon sok esküvőn láttam már elvált szülőknél, hogy mindketten a saját családjukkal ülnek, nem a főasztalnál: menyasszony apja, apai nagyszülő(k), apa testvérei, új párja stb. Az anyánál ugyanígy. Ez esetben az ifjú pár vagy egyedül ül a főasztalnál, vagy a tanúkkal és azok kísérőivel.

2015. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
U alakú asztal lesz, nincs se fő se mellékasztal... :(
2015. máj. 3. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs főasztal, akkor valahova a közeletekbe üljenek, a saját családtagjaik körébe. A lányom esküvőjén az apja ült mellette (volt főasztal), majd a felesége, majd én (anya), s a férjem. De mi jóban vagyunk!
2015. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, akkor még sokkal egyszerűbb a dolgotok, mintha lenne külön főasztal. :) Mindenki ül a saját családja mellé, mellétek pedig a tanúk. A két szülő közé be lehet ültetni egy-egy nagymamát, keresztszülőt, nagynénit, és máris nincsenek is olyan közel egymáshoz. :)))
2015. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, majdnem jó, csak felénk az a szokás, hogy a szülők ülnek a pár mellé... :S
2015. máj. 3. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám, hogy aki cirkuszolni fog, azt kidobatom. Minden kecmec nélkül. Vagy viselkednek, vagy nincs ott szükség rájuk.
2015. máj. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!