Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez lehetséges? Ha igen hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Ha igen hol?

Figyelt kérdés

Csak nagyon röviden írom le: egy olyan esküvői ruhakölcsönzőt keresek Budapesten, ahol lehetséges lenne, hogy egy lány felöltözzön menyasszonyi ruhába és kb fél órát abban legyen (de nem megy ki a boltból) és készül pár kép egy fiúval az üzletben és van velük még 2személy (a ""tanúk"") és fényképezkednek. De nem mennek sehova csak ott a boltban készül gyorsan pár kép. Olyan helyre lenne szükségem, ahol ezt megengednék...

Mert nagyon-nagyon szükség lenne "hamis esküvői" képekre.. Hogy miért az nagyon hosszú lenne és ruhát bérelni nagyon drága és ennél jobb ötletünk nincs.

De a boltban az eladónak egy ötezrest azért tudnánk adni vagy ilyesmi...

Csak az érdekelne, hogy lehetséges ez vajon?? És ha igen hol?



(ui:És kérlek ne írjatok rosszindulatú megjegyzéseket, csak választ a kérdésre, mert nem tudjátok minek kell ez és tényleg fontos... )


2010. febr. 26. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy lehetséges, de hogy hol, azt sajnos nem tudom. Esetleg ruhakölcsönzőkben érdeklődj, hátha ismernek valakit, vagy jöttek hasonló kéréssel már.
2010. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem simán felprobálhatod! Anno mikor szalagavatóm volt mi is több szalonban probálgattunk hozzá ruhát szóval attól h felprobálod még nem kell elhoznod az meg h elkisérnek és készül foto fel sem tünik nekik! Más is készit fotót pl mi is csináltunk minden ruhárol hogy utánna eldöntsük melyk az igazi!
2010. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha az 5000essel kezded mindegyik megengedi :D
2010. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztosan lehetséges, de hogy hol azt nem tudom. Azért érdemes megkérdezni pár boltot (nem tudom mennyire "titkos" a fotózás körülményei) valszin egy drágább ruhaszalon lehetne, ott azért több próbát is jobban engednek alapból...
2010. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk a legtöbb helyen még egy fotót sem engedtek ruhában, pedig az csak azért kellett volna, hogy anyunak meg tudjam mutatni és segítsen dönteni. Nem hiszem, hogy épeszű szalon egy ilyen csalásba belemegy, pláne ha valami törvénytelen dologhoz kell (és vagy elhiszik vagy nem, hogy nem ahhoz kell) akkor ők is nagyot bukhatnak.


Kölcsönözzetek ki egy olcsóbb ruhát és akkor már meg lehet csinálni, bár nem tudom elképzelni mihez kellhet ekkorát hazudni.

2010. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy törvénytelen dologhoz kell.
2010. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem úgy megengedik, ha azt mondjátok, hogy össze akarjátok hasonlítani a sok felpróbált ruhát, meg otthon meg akarjátok mutatni olyanoknak, aki nem kísérhettek el válogatni...

Az meg, hogy beállítva, komplett csoportképet akartok csinálni a hamis férjjel meg tanúkkal, arra mondhatjátok, hogy azt is figyelembe akarjátok venni, hogy hogy fogtok együtt mutatni az esküvőn. (Tehát, kiadhatjátok magatokat valami sznob, úri családnak, aki ilyen apróságokra is ennyi időt áldoz, hogy fényképezkednek a ruhaszalonban.)


De hiába, hogy hosszú, mondd már el, légyszi, hogy mire kellenek ezek az "álképek"!


Mert ha valami rosszindulatú dolog van a háttérben, akkor egyáltalán nem támogatom! De ha mondjuk egy havert akartok megviccelni, hogy férjhez mentél, akkor oké.:-)

2010. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a kérdést kisem kellet volna irni hiszen benne van a válasz is... :/ Elmondod neki mit szeretnék csinálni és hoghy adnál neki X.Y öszeget aztán érdekli igen nem nem ha nem mész tovvább enyi....
2010. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken nem tudom, Pesten 10-ből 8 szalonban nem engednek fényképezni. Egy képet sem, nemhogy komplett násznéppel:)
2010. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem engedtek próbánál fényképezkedni, nem is egyszer.
2010. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!