Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hol vette a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol vette a menyasszonyi cipőjét?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már vagy 1000 boltban voltam, de nem találtam meg az igazit. Az az igazság, hogy 20.000 forint alatt szeretném, igazából semmi extrásat, csak legyen szép, és legyen annyira kényelmes, hogy kibírjak benne néhány órát. Valami tipp, jó tapasztalat, ötlet valakinek? Budapesten lenne a legjobb.

2015. jún. 16. 08:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tamarisban vettem tavaly, épp Glamour napok voltak, így 12.000-be került.

Mivel bőrcipő, így azóta is volt már a lábamon, igaz nem sokszor, mert elég magassarkú

2015. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valami kínai boltban azt hiszem, még a szalagavatómra. 5 ezernél biztos nem került többe.
2015. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy kisebb cipőboltban a Keletinél. Én nem vacakoltam sokat ezzel, más helyen szerintem nem is voltam.
2015. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) remélem én is találok valami jót lassan
2015. jún. 16. 13:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Én Pécsett a Tizsami szalonban vettem, de az elég drága volt, 20 fölött :( Sajnos kínaiban sem találtam olyat, amilyet szerettem volna, ha meg igen, akkor nagyon nyomott már akkor, mikor felvettem, ha nagyobbat próbáltam, akkor az meg leesett a lábamról. Ráadásul "gyári hibás" a lábam, szinte mindenben fáj, és nem akartam a nagy napon is az iszonyatos fájdalommal küszködni, úgyhogy most az egyszer bevállaltam a drága cipőt, többet nem lesz ilyen.
2015. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
En a napokban nezelodtem a nyugati aluljaro kinai ciposeinel, volt egy par szep, kenyelmesnek tuno darab, csak mind feher volt, nekem meg lila kellene. De ha te feheret szeretnel, szerintem nezd meg ott. A blahan is erdemes benezni a skalaba, vagy a ferenciek teren van meg a pirex regi helyen egy nagy kinai cipobolt, ott is sikerrel jarhatsz. Amugy pedig magassarkubol kenyelmes darabokat en eddig mindig a tally weilben talaltam. Ami onnan van es akar 10 centis sarka van, az is olyan, hogy egesz ejjel birok benne meg tancolni is, pedig mas cipokben mar 4-5 centis sarkuban faj a labam. Csak sajnos iden feheret meg naluk nem lattam.
2015. jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lusty ***** válasza:
Kínai boltban vettem. Nem túl magas, tépőzáras. Úgy voltam, hogy túl gyakran úgysem venném fel, mert fehér, így túl sokat nem adtam volna érte.
2015. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kínaiban vettem 3000 Ft-ért és tényleg jól nézett ki, senki meg nem mondta volna, hogy kínaiban vettem. Utána még egy ideig hordtam is nyári ruhákhoz.
2015. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

EBayről rendelte barátnőm...azt mondta, ha nem jó, eladhatom, de ezt kapom tőle ajándékba. :)

És mit ad az ég, jó rám. Az esküvőm még most jön, úgyhogy nem tudom, hogy fogom bírni, de tánccipőként volt meghirdetve és kényelmesnek tűnik. :)

2015. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
En a lamariee-ben vettem a ruhammal egyutt :)
2015. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!