Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van valakinek tapasztalata az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata az alábbi fotóssal, videóssal? Vélemények?

Figyelt kérdés
Pillanataink.hu a weboldaluk, Tirol Zoltán a fotós. Köszi előre is a véleményeket.

2015. júl. 1. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Fillérekért dolgozik/dolgoznak, még a "világraszóló" csomag is csak talán max. fele a reálisnak. Ha nincs igényed jobbra, akkor valószínűleg jobban jársz ha megkérsz egy-egy ügyesebb rokont, viszont ha jót szeretnél akkor szánj rá többet és keress egy új vonalas fotográfust és egy cinematográfust. Szerintem ezért kár fizetni.
2015. júl. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Őt nem ismerem, nekünk Wendl Péter volt a fotósunk, ahogy barátnőm esküvőjén is, fantasztikus képeket csinál verhetetlen áron, őt nagyon ajánlom.
2015. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, megnézzük :-)
2015. júl. 1. 09:48
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Na, akit a második írt az már színvonal. :)
2015. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
75%-os, csak nem te vagy az a fotós, aki itt még az élő fába is képes belekötni? Sebaj, ha nem megy máshogy az üzlet, csak úgy, hogy ha minden konkurenciát leszólsz... :))
2015. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Látod, a másik ajánlott fotósba valahogy mégsem sikerült belekötnöm, pedig semmi közöm hozzá, de ha Te nem látod azt a szakadéknyi különbséget ami a két weboldal és a mögöttük rejlő tudás és látásmód/szemléletmód között van, akkor teljesen felesleges is bármit magyarázni.


Amúgy tekintve, hogy többet kérek csak fotózásért mint amennyit a kérdésben említett kolléga a fullfullcsillivilli csomagjában a fotóvideó kombóért, nekem Ő nem konkurencia, a másik válaszoló által ajánlott fotós sokkal inkább, mégis Őt tartom jónak és ajánlom jó szívvel, mert a weboldala őszinte, profizmust sugároz és látszik, hogy mi van mögötte. Egyébként ha a saját elérhetőségemet nem teszem közzé és névtelenül írok akkor miért is lenne az jó nekem, hogy lehúzzam a többieket?

2015. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Aha Wendl verhetetlen árakon. :D

270 ezer az egész napos, és nincs benne fotókönyv, papírkép, csak a fotózás. Nem tudtam, hogy ez olcsó! :)

2015. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Meg lehet csinálni olcsóbban, számla nélkül, gagyi felszereléssel, redundancia és megfelelő képzettség nélkül, torrentezett szoftverrel mellékállásban (a munkahelyen dolgozva vagy hónapok alatt átadva). Aki az általad feljebb vázoltat 150ezer forint alatt csinálja, annál valami nem kóser/veszteséges, ezt hidd el nekem.
2015. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ki beszélt itt 150 ezerről? Én 270-ről beszéltem. Leírásod alapján pedig ez az alap díj. Minden "extra nélkül", mert ahogy mondtam ebbe semmi de semmi nincs csak a fotózás, és a végén a kezembe kapott CD.

Hatalmas! :D

2015. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Klassz volna úgy vitázni, hogy érted amit olvasol. A 150kHUF az az mininum ár amiért ezt a dzolgáltatást becsületesen, adózva, a minimálisan erre elegendő felszerelést használva nyújtani lehet, ha valaki jobb cuccot használ,rendszeresen (külföldön) képzi magát, az a végeredményen is látszik (mint a kolléga rsetében is) és ha így tesz nem arra törekszik, hogy fillérekért dolgozzon és amortizálja a milliós technikáját. A fent rmlített 270ezerből jó esetben 150 ezer marad a fotósnál a költségek leszámítása után, ami a befektetett munka tekintetében bőven nem sok (szombaton dupla műszak, plusz 100-120 órányi utómunka stb...) Nem baj ha fogalmad sincs miért kerül valami annyiba amennyibe de akkor nem kell megmagyarázni, hogy drága. :)
2015. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!