Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn/lakodalmon hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn/lakodalmon hányszor táncol az ifjú pár?

Figyelt kérdés

Mindketten táncosok vagyunk, elég messze van az esküvő, de csak érdekel. Én örülnék, ha tudnánk többet is táncolni ketten.

Mit szokás táncolni? Tangó és bécsi keringő belefér?

Béna lenne, ha egy kész táncot tanulnánk be (nem kérnénk senkit, hogy koreografáljon egyet, vagy nem találnánk ki mi magunk, mert a tangóra már van olyan, ami nagyon tetszene, de szívesen kitalálnánk egy másikat is, csak az tényleg nagyon gyönyörű)? Szerintetek inkább legyen saját?


2015. júl. 7. 23:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat...
2015. júl. 7. 23:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, annyiszor, ahányszor akartok!!


Az átlag egy nyitótánc (hagyományosan keringő) és egy menyasszonytánc, ahol persze csak a menyasszony táncol.


De én már voltam táncospár esküvőjén, és többször is táncoltak. Nekem személy szerint tetszett, mert én egyáltalán nem tudok, de szívesen nézem azokat, akik viszont profin.

Ami még nagyon tetszett az, hogy sok vendég is volt, akik szintén táncoltak hobbi vagy profi szinten, szóval volt mozgalom bőven :)

2015. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Köszönöm a választ!

A táncos pár nálad hogy lépett fel? Egyszerre táncolt többet, egyből egymás után, vagy néha felkonferálták őket, és utána ha befejezték, felmentek a többiek is?

2015. júl. 8. 00:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi 3 tancot tervezunk. Lesz egy nyitotanc, egy meglepetes tanc es egy ejfeli keringo. Ennel tobbet nem erdemes szerintem. Egy reszt ido se lesz ra, masreszt nem olyan jo allandoan elzavargatni a tancolo vendegeket.
2015. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én legutóbb mikor voltam esküvőn nem táncos pár házasodott, de rajta volt a bakkancslistájukon, hogy megtanulnak táncolni, így esküvő előtt magántanárhoz jártak, akivel összeraktak egy több táncból álló "műsort". Nagyon profin betanulták és előadták. Így belegondolva hasonlított azokra a videókra, amik fent vannak neten, hogy mivel készülnek a párnak a rokonok vagy a pár a rokonoknak tánc címszóval. Például az ismerősöknek úgy volt összerakva, hogy nyitótáncként táncolták és az eleje és a vége is angol keringővel zárult és a végén a szüleiket hívták táncba és úgy indult a táncparkett bevétele. :) De táncoltak tangót, foxtrottot, rockyt meg még volt vagy két féle, de sajnos nem ismertem fel, megkérdezni pedig elfelejtettem.


Egymással pedig csak úgy elég sokat táncoltak, látszott rajtuk, hogy nagyon élvezik így a rokonok meghagyták nekik ezt az örömöt és a mennyasszony tánc alatt forgatták meg őket rendesen, mivel náluk a vőlegény is táncolt, így sok női rokon inkább őt vitte táncba :)

2015. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy keringő nyitótáncként, egy gyertyafényes keringő. Az éjféli menyasszonytánc után mentünk átöltözni, és utána volt még egy meglepetés táncunk, egy salsa.
2015. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell új/saját, nem hiszem hogy bárki felismerné a koreográfiát :).
2015. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát mi igazi kétballábasok vagyunk, így tánctanárt hívtunk hogy segítsen betanulni vmi koreográfiát. Szegény mit szenvedett velünk! :) De a vendégeknek tetszett a végeredmény. Volt egy nyitó tánc: bécsi keringő, egy rögtönzött gyertyafény keringő, amire külön nem készültünk, bécsi alaplépéssel impróztunk, és éjfél után egy meglepetés tánc: cha-cha-cha. :)
2015. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk "hivatalos tánc" csak a menyasszonytánc után, már menyecskeként visszatérő párnak szokott lenni, meg esetleg a gyertyafény keringő. Egyébként meg az a jó, ha végig táncolják az éjszakát. :)
2015. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!