Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mennyiért varrattatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyiért varrattatok menyasszonyi ruhát? Ez éri meg jobban, vagy készen venni üzletből?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg? Előre is köszönöm :)
2015. júl. 13. 18:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jobb megvásárolni/varratni. Amit bérelsz azt százszor átvarrják mire rád kerül, ráadásul amit megvásárolsz az a Tiéd marad.
2015. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
30-ért vettem (Újesküvőiruha kft, esküvői ruha nagyker, facebookon fentvannak, kiskerként is funkcionál, így menyasszonyok is vásárolhatnak tőlük). Hatalmas választék, saját ízlésedre alakíttathatod velük a ruhát bizonyos keretek között (szín, anyag, díszítés), a legdrágább ruha is 60e ft, az enyém utolsó darabos volt, azért kaptam meg ennyiért.
2015. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%

Egy kis üzletbe voltam,a zt mondták 90 ezerért megvarrják,de nem vihetem haza, azt nem értékesíthetik, azt a továbbiakban kölcsönzésre adják ki . ( Hát mez meg milyen dolog?). Jövendőbeli sógornőm mamája megvarrta volna 60ezerért (anyag+munkadíj együtt), 1,5 hónapra lett volna max szüksége.Végül elmentem az Ázsiába, először a ""Maggie Bridal"""-ba, na hagyjuk. Menyasszonyi ruhába egybe belekötöztek,de más, nagyobb méret nincs! Mellettem közvetlen, egy alkalmi ruhába tuszmákoltak be egy hölgyet,aki bő kétszerese volt az én óriási méretemnek...

A kiszolgálás is olyan volt, hogy "Mi a faszt akarsz te itt? "


Végül átlibbentem egy szomszéd üzéetbe és 26500 Ft-ért vettem egy oylan ruhát,amit kb. meg is varrathattam volna. Ma megvettem a cipellőt is. Mindenki bekaphatja,aki eddig hátráltatott, én 2 hónap alatt megszervezek, lenavigálok egy esküvőt. Van aki emg tavaly február óta bíbelődik vele. Nagyon ráérnek.

2015. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Én 170 ezer forintból varratom úgy,hogy a nagy katedrális fátyol is benne van az árban,meg a kiegészítők is! Nagy tüllszoknyás,csipkés hercegnős ruha. Az enyém lesz,olyan,amilyet megálmodtam,senkin nem volt még...szerintem nagyon megéri varratni!
2015. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Azért a színvonalbeli különbség nyilván meglátszik a 30 ezres és a kétszázezres kategória között, ezt ne felejtsük el, a két hónappal pedig óvatosan, mert ha a kinézett szolgáltatók foglaltak akkor nagyot fogsz koppanni.
2015. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy hónapja bebattyogtam,hogy ezt szeretném ekkor és ekkor és meg is lesz ekkor meg akkor. Hol a probléma? Hogy mindenki rá van feszülve? Lehet...ÉS még nem is Bivalybasznád röcsögén lesz, ahol évente ketten házasodnak,így üres minden.
2015. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
25%
A ruha minősége...nos, láttam én már 150 ezerért nyolc flakonos borzalmat. Valamint én , ha varratattam volna se abroncsos habcsókot, gyöngyökkel meg csattógós lepkével csináltattam volna. Tehát már valószínű anyagárban is a fele lenne az Én ruhám.
2015. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Én egy egyszerű, egyenes vonalú, mindenféle abroncsot, alsószoknyát, csillivilli kövecskét mellőző ruhára gondolok, max csipkedíszítést tennék rá.

Valami ilyesmit képzelek el.

[link]


És az elmondottak alapján lehet, hogy varrónővel egy ilyet olcsóbbért kapok :) Na meg nagy problémám, hogy üzletekben nem nagyon vannak hasonlók, vagy ha van is, az nekem/rajtam nem tetszik.

2015. júl. 15. 07:16
 19/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy szerencséd van nem azt jelenti, hogy ez a normális. A legtöbb keresett szolgáltatónak akár évekre előre tele van a naptára.
2015. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

olcsóbb varratni de nem minden varrónő tud menyasszonyi ruhát jól varrni.

Kölcsönzés minőségi ruha drága de gyönyörű.


régebbi eredeti márkájú menyasszonyi ruha már varratásnál is olcsóbb, használt de a tied, ami akkor jó ha a kreatív fotózás nem egy napon van az esküvővel

2015. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!