Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt akinek Budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt akinek Budapesti Royal szalonok egyikéböl volt a ruhája?

Figyelt kérdés

Meg éri el menni? Milyen az üzlet, eladók választék és a ruhák? Maximum 200 ezer forintom van az esküvöi ruhámra meg éri ennzi pénzel be menni vagy jobban zsebbe kéne nyulni? :(

N/25



2015. júl. 24. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Tök mindegy, ha az ember sehogy nem néz ki benne.;)
2015. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Annyiból varratni is lehet és olyanra amilyet csak szeretnél. Jobban kijössz belőle.
2015. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem onnan volt,de azért leírnám a véleményemet. Én csak akkor varrattatnám ha tudnék egy igazán jó varrónőt,aki nem szúrja el. Én nem ismertem ilyet,ezért maradt a kölcsönzés. Én az enyémet a Bonjour Szalonban kölcsönöztem Százhalombattán. 115.000 ft volt a ruha,fátyollal,kistáskával (ezt csak a templomban használtam). Budapestiek vagyunk és autóval hamar oda lehet jutni. Gyönyörű ruháik vannak,én maximálisan meg voltam elégedve.
2015. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as voltam: facebook ill. internetes oldaluk is van.
2015. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válszokat! A 3. válaszolonak igaza van, tényleg jó varrónöt kell találni ahoz, hogy olyan ruhát varjon amit el képzeltél! :)

Esküvö után nem tudnék mit kezdeni a ruhável ezért bérelni szeretném és mivel külföldön lakunk hurcolászni se akarom ide oda egyik országbol a másikba felesleges lenne és inkább nagyobb teher mint öröm!

Illetve köszönöm a szlon ajánlatot megfontolandó! :)

2015. júl. 24. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen kérdező!:-)
2015. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam két budapesti Royal szalonban is, a Royal Deluxban, és a Royal Classicban. A Deluxe szalon gyönyörű, impozáns, egy nagy, régi, polgári lakásból lett kialakítva. Nagyon szépek a ruhák is. A kiszolgálás azonban nekem nagyon futószalagos volt. Időpontra mentem és rajtam kívül még 3 menyasszony volt ott próbálni. Az eladók 2-en voltak. Nagy a helység, elfértünk benne 4-en is, csak ugye az eladók hol ehhez, hol ahhoz szaladtak, nem éreztem úgy, hogy igazán rám figyeltek volna és, hogy valóban arra törekedtek volna, hogy a számomra legmegfelelőbb ruhát találjam meg. Tudom, hogy ez üzlet és hogy nekik tök mindegy melyik ruhát viszem, csak vigyem.


A Classic szalon ehhez képes egy lyuk, pici üzlet egy kapualjban. Én úgy vettem észre, hogy ebben a szalonban régebbi ruhák vannak, kisebb az árszínvonal is. Itt is két eladó volt, kedvesek voltak. Szintén időpontra mentem és rajtam kívül még egy menyasszony volt ott próbálni akkor.


A ruhámat végül nem innen kölcsönöztem. Azért mert ami megtetszett, azt megtaláltam abban a szalonban, ami a lakóhelyemen van, szóval ez így volt praktikus nekem. Ha nem lett volna máshol ez a ruha, akkor kikölcsönöztem volna a Deluxe-ból. Egyébként Budapesten csak ebben a két szalonban jártam. A honlapjuk alapján esett rájuk a választásom.

Ha van 200.000 Ft-od a ruhára, akkor szerintem elsősorban a Deluxe-ba menj, ott a legszebbek a ruhák (az enyém 150.000 lett volna). Ettől függetlenül a Classicba is benézhetsz, mert szemben vannak egymással és nekem egyik szalonos látogatásom sem tartott 30-40 percnél tovább, szóval nincs veszítenivalód.


U.i.: Egy kiegészítőmet viszont a Royal Trendből kölcsönzöm. Személyesen nem jártam ott, telefonon intéztem el. Érdekes módon a Deluxe-ban azt mondták, hogy csak saját menyasszonyaiknak adnak kiegészítőt kölcsönbe, a Trendben pedig ez nem szempont, bárki kölcsönözhet.

2015. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ!

A Royal Deluxe szalonba biztos el fogok menni, bár én azt szeretném, hogy abban a 40-60 percben velem foglalkozzon az eladó ne rohangáljon ide oda másokhoz! Nem akarom azt érezni, hogy teher vagyok az eladók számára :(


Valaki volt esetleg a Royal Trend szalonba?

2015. júl. 24. 14:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszoló vagyok.


Nem éreztem úgy, hogy teher lettem volna az eladóknak, csak nem velem foglalkoztak kizárólagosan. Biztos azért is volt bennem ez az érzés, mert előtte való nap itt a helyi szalonban voltam (megyeszékhely egyébként) és az eladó csak velem foglalkozott.


Még annyit tennék hozzá, hogy a Royalos látogatásom egy szombat délelőtt volt, nyilván akkor ér rá a legtöbb ember, akkor a legnagyobb a forgalom. Szóval ha meg tudod oldani, akkor hétköznap, munkaidőben (8-16) menj.

2015. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Én nemrég jártam a Deluxban és a Trendben is. 200-ból bőven ki lehet jönni.

A Deluxban minősíthetetlen arroganciával beszélt velem az eladó, mintha nem is nagyon akart volna ruhát mutatni. Pár, nem túl jó állapotú ruha és folyamatos beszólások után betelt a pohár.

A Royal Trendbe mentem ezután, már félve, hogy ott is kiosztanak, csak mert ruhát próbálnék és fizetnék érte. DE iszonyú kellemes csalódás ért, két tündéri hölgy szolgált ki, sokkal több és szebb ruha van, mint a honlapon. (Az állapotuk is jobb, mint azoké amiket a Deluxban próbáltam.) Tiszta szívből ajánlom mindenkinek a Trend szalont, mert ott azt a bánásmódot kapja, amit egy menyasszony megérdemel! Az én ruhám is onnan van :D

2015. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!