Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit viselnetek a polgari eskuvon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit viselnetek a polgari eskuvon?

Figyelt kérdés
Csak 4szemelyes polgari eskuvo lesz, utana csak egy egyszeru ebed egy etteremben. Oktoberben lesz, es nem ragaszkodom a feher szinhez, hagyomanyos menyasszonyi ruha kilove. Linkelnetdk, vagy adnatok tanacsot kerlek?

2015. szept. 6. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami csinos kosztümöt.
2015. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De pl szoknyas v nadragos? Cipo milyen legyen? Szinek?
2015. szept. 6. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Nő vagy, nem? Akkor már legyél nőies és húzz szoknyát!

Szín meg... a kedvenc színedet válaszd szerintem! :)

2015. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen valami hosszú ruhát vennék fel. Nem kell habos babos menyasszonyi ruhának lenni, de mégis csak az esküvőd lesz, ami jobb esetben egyszer van, add meg a módját. :)


[link]

[link]


Én valami ilyesmit vennék fel. Nem kell esküvői szalonokban kutatnod ilyenekért, keress inkább alkalmi ruha boltokat. Esetleg rendelj, varrass, szerintem 20ezerből meg lehet úszni egy szolid, csinos, hosszú alkalmi ruhával.

2015. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is megadnám a módját,ha csak kis esküvő. Mi 10en voltunk. Lakodalom nálunk sem volt. Én csipkeruhában voltam. Fehérben. De más színben is szép lehet. [link]
2015. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát a költségeket biztos nem :D :D
2015. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a gond h a kedvenc szinem a fekete. Az utolso 2 ruha tulzas azerintem 2-3orara. Szepek, de most nem alkalmas.
2015. szept. 6. 20:07
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Szerintem egy ilyesmi megoldás nagyon király lenne. Ha nekem lenne kicsi esküvőm, biztos, hogy valami fehér egyrészest vennék fel egy csinos szandállal. Erre tudsz venni kabit is és tök jól mutat :) [link]
2015. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ahogy érzed szerintem. Nekem semmit nem jelent a polgári, így csak egy nadrágban meg valami blúzban leszek ott és kész. Ha te jobban ki akarsz öltözni, akkor lehet pl. kosztüm, vagy valami kis alkalmi ruha: [link] (csak mondjuk ne ilyen lábakkal...)
2015. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez pl. szép:

[link]


De ha nem akarsz nagyon esküvőiset, akkor lehetne pl. ilyen:

hosszúak:

[link]

[link]


rövidebbek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Mondjuk én teljesen feketét biztos, hogy nem vennék, de ez az összeállítás itt a képen szerintem szép, egyszerű, és elegáns:

[link]

2015. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!