Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon ciki ugyanabban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ugyanabban a ruhában menni két esküvőre 3 hét különbséggel?

Figyelt kérdés

Az egyik unokatesómnak szeptember végén lesz az esküvője. Még nyáron kaptunk meghívót, készülünk, vettem magamnak meg a kislányomnak, ruhát, férjemnek van öltönye, ajándék, pénz megvan.

Erre most jön egy másik unokatesóm, hogy október közepén lesz az esküvőjük.

Rokonság lévén a vendégsereg egy része ugyanaz lesz. Nagyon ciki ha ugyanabban a ruhában megyek, én is és a kislányom is? Nekem nem nagyon van ilyen alkalmi ruhám, most meg még egy ruha nem nagyon férne bele a keretbe, pláne hogy többet nem nagyon fogom felvenni.

Szerintetek?



2015. szept. 9. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Gondolj csak bele: a vendegek nagy resze egy het mulva mar a menyasszony ruhajara sem emlekszik - azon kivul hogy "asszem feher volt". :D Akkor a tiedre ki fog? Siman elvegyulsz.
2015. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!