Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hozzá mennétek olyan emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzá mennétek olyan emberhez akivel úgy érzitek valaki hiányzik?

Figyelt kérdés
Jó vele, mindenben segít és támogat, bármiben lehet rá számítani. De nincs meg az a hatalmas szerelem érzés.
2015. szept. 17. 14:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
valami hiányzik* :D
2015. szept. 17. 14:55
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Freudi elszólás... :-)

Nos, én érzelmi alapon döntök, le tudnám-e élni vele az életem boldogan. Mert ha itt bizonytalankodás van, lehet, hogy jön valaki, akiben ugyanúgy megvannak ezek az előnyös tulajdonságok, de közben erősen vonz is, mint mágnes a vasat.

2015. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2015. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Erre soha nem lettem volna képes. A szerelem sem lángol mindig ugyanúgy egy kapcsolatban, de mégis más, több, mint az, ami szimplán baráti érzelmeken alapul.

Sokszor lett volna lehetőségem komolyabb kapcsolatra, sőt házasságra is ilyennel, de nem ment. Végül nem bántam meg, hogy nem őket választottam, hanem olyat, akivel nem hiányzik semmi.

36/N

2015. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az mindig megbosszulja magát valahogy, csak idő kérdése.
2015. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.. Különben úgy jársz mint én. 1 év házasság után már 2 férfi után is vagyodtam..
2015. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem! Mert ha most nem érzem akkor utána se változik! Ezt már mások is mondták!
2015. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bárki akivel felmerül a kérdés, hogy jól döntök-e, ha hozzámegyek, az nem az Igazi, úgyhogy nem szabad hozzámenni a saját és az ő boldogságát tekintve sem.

Ha már ilyenkor odafigyelnének az emberek a jelekre, nem lenne ennyi szakítás, válás meg rossz házasság.

2015. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem őrültem meg. Soha nem mennék olyanhoz akibe nem vagyok szerelmes. Nem használnék fel senkit szamár szerepre ló helyett. Biztos van aki megteszi, nekem nincs hozzá gyomrom.
2015. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem is lennék vele. Minek?
2015. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!