Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti, hogy oldottátok meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy oldottátok meg? Ilyen feltételek mellett mennétek egyáltalán?

Figyelt kérdés

A vőlegényem unkatestvérének most lesz az esküvője. Nem vagyunk túl jó viszonyba, ráadásul Ők debreceniek, mi pedig Szombathely mellett lakunk. Először úgy volt megbeszélve, hogy az utazás felét fizetik, és a nagyszülőknél alszunk.Aztán úgy nem volt jó, mert a srác testvérének, a pasijának, a szülei alszanak ott. Már ezen kicsit kiakadtunk.Egy részt ők nem rokonok, más részt kb.50 km-re laknak Debrecentől.

Aztán kitalálták, hogy akkor sátort csinálnak azoknak, akiket nem tudnak elszállásolni.Április elején sátorba aludjunk 500km utazás után, két kisgyerekkel, más családokkal együtt! Na, jó.. inkább azt mondtunk, majd veszünk ki egy olcsó szobát.

Két hete elküldték az ajándéklistát.Azt hittem lefordulok a székről, olyanok voltak, hogy szoligép,jakuzzi, plazma tv, stb rajta. Mikor telefonba mondtam, hogy "hát, mi egy kisebb ajándékra gondoltunk", vérig sértősve, drámai hangon közölte, hogy akkor nem kell ajándék. Alig egy óra múlva írtak egy üzenetett, hogy akkor 30-50ezret kérnek/fő. Na, itt mondtam azt, hogy én nem megyek! A párom próbál meggyőzni, de úgy érzem direkt aláznak minket.Mi is tavasszal akartunk házasodni, de mivel így túl sok lenne anyagilag a párom családjának, majd csak nyáron fogunk,mert ők kikérték maguknak, hogy nekik még nincs baba, és addig nem is kezdenek családalapításba, míg nincs esküvő! Nekik fontosabb a vőlegény hugának, a pasijának a szülei, mint a saját rokonjuk. A párom viszont régen találkozott a családjával, a gyerekek is vágynak.

Mi lenne a jó megoldás?


2014. márc. 9. 13:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%

Jézusom. Erre új szót kéne kitalálni, mert a pofátlanság enyhe kifejezés.


Most nem azért de mekkora esküvő lesz? A vőlegény húgának, a pasijának a szülei? WTF?!

2014. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%

Helyedbe én se mennék vagy tényleg kivenni egy szobát

az pedig hogy ki mennyit ad annyit amennyit tud szerintem

2014. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
Én nem mennék. Ha a férjed nagyon akar menni menjen egyedül képviselje a családodat ő. Én tuti beteget jelentenèk, nem érdekel ha megsèrtödik. Ez már tényleg pofátlanság felső foka.
2014. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
22%

én a helyetekbe találnék vm arany középutat. nekem így elsőre az ugrott be,hogy vennék egy kuponos oldalról egy jó szállodába egy hétvégét. ilyenek vannak 40-50ezerért már teljes ellátással. persze a kedves ifjú párnak nem kell tudnia,hogy valójában mennyibe került ez a kis ajándék. ha két kisgyerekkel mentek,akkor ez sztem elég olcsónak számít ajándékügyileg, tényleg 30-40ezret szokás adni manapság fejenként.

szaunát vagy tv-t én sem vennék az teljesen biztos, az ilyen "olcsóbb" háztartási gépeknek pedig nem hiszem,hogy örülnének

2014. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
82%

Hát én ezek után nem mennék, mert náluk ez a tipikus pénzbeszedő bulinak tűnik. Ők minimális ráfordítással rendezik az esküvőt (aludjatok sátorban...), gondolom lesz egy húsleves, egy pörkölt, egy torta azt' csókolom, az ilyenek hasonló igényességgel rendezik az esküvőt, hogy minél nagyobb haszonnal zárjanak.


Hogy én mit tennék? A férjemet küldeném ha akar menni, igyekezzen az utazást a lehető legolcsóbban megoldani (pl. Bp-ig vonattal, aztán egy ottani ismerős kocsijába szállni, vagy hasonló módon), adjon egy 20 ezrest a menyasszonytáncba, a fennmaradó pénzből pedig menjetek el hosszú hétvégére négyesben, hogy a gyerekeket is kárpótoljátok valamivel. Ennyi pénzből, amit az esküvőre költenétek, simán belefér a programba akár egy kalandpark, aquapark és hasonló extrák is a szállás mellett, a gyerekek ilyen kárpótlás mellett nem is gondolnak többet az esküvőre. :)


Én legalábbis biztosan ezt tenném.

2014. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
94%

Nem mennék! És a vőlegényed helyében sem mennék.


Ahogy az első válaszoló írta, ez jóval több, mint pofátlanság.

2014. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%

Micsoda igények:Plazma Tv,szoligép...még jó,hogy lehet ilyeneket kapni!

Én sem mennék ezek ismeretében az tuti.

30-50 ezer/fő??????

Hol élnek?Már bocsi!

Azt sem csodálnám ha ezek után nem csak Te hanem mások mennének el az esküvőre.Pofám nem lenne ilyeneket kérni.

2014. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
81%
Ezek sem szerelemből házasodnak, csak le akarják húzni a meghívottakat, hogy legyen min osztozkodni, ha majd válásra kerül a sor. Menjen a férjed egyedül. Te és a gyerekek maradjatok otthon.
2014. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#4 miért lett lepontozva? Nem írt rosszat Ő se! Kérem máshol játszon lepontozósdit, akinek ennyi ideje van!

2014. márc. 9. 13:28
 10/43 anonim ***** válasza:
74%

Igen,igen!

Erősen benne van a pakilban a húsleves-pörkölt téma :-)

Ez vicc.

2014. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!