Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen alkalmi cipő most a divat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alkalmi cipő most a divat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a világ legnagyobb problémája, de egyszer lesz esküvőm, szeretnék szép lenni. A ruhám minta nélküli princess, fehér. Milyen cipőt/kiegészítőket vegyek hozzá? Hosszúorrú divat? Linkeljetek! Köszi! :)
2010. márc. 14. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mostanság a "peep-toe" stílusú (vagyis az elöl nyitott orrú) cipők a divatosak, na meg a platformok. Sőt, akár a kettő összekombinálva. De szerintem szépek az egyszerű, lekerekített orrú, hagyományos bársonycipők is. (ilyen, csak fehérben: [link] )


Hegyesorrú...hát, szerintem a hegyes orrú nem túl előnyös viselet.


[link]


De visszajönnek a hagyományos szandálok is: [link]


[link]


Itt egy peep-toe:

[link]


Plusz még egy:


[link]


:) A boldogság viszont nem a cipőn múlik. :D

2010. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiket kétszer linkeltem. Bocsi. :D
2010. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A 2. nagyon szép. :) Az első inkább azért tetszik, mert zárt, és az esküvőnk ősszel lesz.
2010. márc. 14. 18:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyat válassz, ami kényelmes, és tetszik :]


Egyébként egy babona szerint a menyasszony nem viselhet nyitott orrú cipőt, mert kiszökik a szerencséje.

2010. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

télleg ezek a cipők vannak most divatban de azér arra is gondolj hogy milyen cipőben éreznéd jól magad,melyik lenne kényelmes és melyikben tudsz majd szépen menni.mert hát ugye ez is fontos.hogy ne ess hasra vagy menjen ki a bokád az esküvőd napján vagy ne arra gondolj egész idő alatt hogy hű de fáj a lábam legyen már vége hogy levehessem a cipőt...:)

sok boldogságot!:)

2010. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a magassarkúval, legtöbbször abban vagyok... :)
2010. márc. 14. 19:16
 7/12 anonim válasza:
A hegyes orrú most nagyon nem divat, az első hozzászóló nagyon jókat linkelt. De vegyél egy kisebb sarkút is tartalékba, hátha elfáradnál :)
2010. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ilyeneket tudnék elképzelni:


[link]

[link]

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az első csodálatos darabokat linkelt be, mindegyiket elfogadnám. valóban a platform és a nyitott orr most a divat. nekem a hosszú orrú egy rémálom, kegyetlenül nem tetszik, persze attól még vehetsz fel olyat. én viszont egy díszes platformot választanék, tapasztalat, hogy nagyon kényelmesek és a magasított talp miatt kicsit magasabb sarok is belefér, mégis kényelmes marad. plusz mivel szélesebb orrot követel meg nem nyomja össze a lábujjakat. egész estés viseletnél(séta, tánc) ez nem utolsó szempont és a minta nélküli ruhát is megkoronázza.

sok boldogságot!

2010. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2010. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!