Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiből lehet kihozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiből lehet kihozni egy 45 fős esküvőt?

Figyelt kérdés

Tehát ezekkel:


Polgári szertartás

Fotós, videós

Étterem

Dekoráció

Zenekar

Menyasszonyi csokor

Haj, smink

Esetleg menyasszonyi ruha, kiegészítőkkel és a vőlegénynek új öltöny


Ceremóniamester meg esküvőszervező nem kell

Dekort is egyszerűnek gondoltuk, olcsóbb anyagokból, amiket magunk szereznénk be, készítenénk el, a lehető legkevesebb élő virággal.


2015. okt. 5. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi szoktunk esküvőt szervezni, de az ár ennél több mindentől függ, fejtsd ki jobban h mit is szeretnétek.
2015. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 összeházasodni vágyó emberból és 43 további személyből
2015. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minimum fél millió ft, de akkor nagyon szerény, de ettől még szép lehet. Tehát arra gondolok ha nem költesz esküvői ruhára sokat. Régebben voltam olyan esküvőn, hogy otthon tartották az udvaron, és a család főzött, sütöt, nekem ez volt életem legjobb esküvője-lakodalma, még fogadtak fel 1 embert is aki zenélt és nagyon jó hangulat volt , belegondoltam hogy olcson kihozhatták és mégis nagyon jól sikerült.
2015. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem inkább 1 millió, de lehet az is kevés.

Étteremre szerintem kb. 400 ezret számíts (italfogyasztással), de lehet kérnek ezen felül helyszínbérlést is.

Fotós kb. 100 ezerért jön az olcsóbb, videós szintén kér legalább ennyit.

Polgári szertartás: ha nem a hivatali időben kéred (ami hétfőtől péntekig 8-16 óráig van) akkor fizetned kell, változó mennyit, nálunk 30 ezer forint.

Zenekar: szintén 80-100 ezer forint körüli összeget kér.

Dekoráció: szerintem ha a legolcsóbbat veszed és magad, otthon csinálsz sok mindent akkor is minimum 30 ezer, utána meg a határ a csillagos ég.

Haj, smink kb. 10-10 ezer.

menyaruha min.30 ezer a legegyszerűbb (ez vagy nem hagyományos menyaruha, vagy varratod vagy nagyon gagyi). A ruhabérlés 80-90 ezer körül van egy átlagos szalonban.

Vőlegény ruhája szintén minimum 30 ezer. Cipők ebben nincsenek benne.

Erre még jönnek egyéb költségek: templomi (ha akartok), ha megváltoztatod a neved, akkor át kell íratni, amiért megint fizetsz, karikagyűrűk, vőfély (szintén ha akartok), autóbérlés (lehet rongyrázás, de pl.: ha valamelyik vendégnek nincs autója, akkor rájöttök, hogy kénytelenek vagytok, mert kül, hogy megy, mennek a hivataltól még el az étterembe), aztán a messziről jövőknek szállás, ha nem tudod őket más rokonnál elszállásolni stb... nagyon sok minden felmerül ilyenkor!

2015. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tavaly nekünk így alakult:

Polgári: 12000

Fotós: 100e, videósunk nem volt

Étterem: 650e (étel, éjféli étel, italok - korlátlan sör, bor, üdítő, kávé, torta, aprósütemények, süticsomagok, rövidital fogyasztás szerint, terembér, fényfüggöny, mint dekor)

Dekoráció: 55e (virágok: menyasszonyi csokor, 3 kitűző, koszorúslánycsokor, dobócsokor, 2 szülőköszöntő csokor, autódísz, asztaldíszek, 3 oszlopra virág és borostyán futtatva) - ültetőkártyákat mi csináltuk, az kb. 1000 ft volt, terítőt, szalvétát az étterem adta

Zenekar: 120e

Menyasszonyi csokor - dekorációban benne volt, egyébként olyan 7500

Haj, smink: kb. 12000, próbafrizurával és próbasminkkel együtt

Menyasszonyi ruha: 105e + 15e a menyecskeruha, 5000 a koszorúslányé (4 éves).

Kiegészítők: cipő: 13000, hajdísz, harisnyák, ékszerek kb. 15000

Vőlegénynek 35000-ért varrattunk öltönyt, 15e volt a mellény hozzá. 2 db ing 15000, cipője volt.


Egyebekkel együtt, amit itt nem soroltál fel nekünk 1,6M FT volt.

2015. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyban függy az igényeidtől. Nekünk is kb. ekkora volt idén és ezek voltak a költségek:


- polg.szertartás: kb. 30e

- fotós: 180e (videós nem volt)

- étterem: kb. 500e

- dekoráció: kb. 60e (csak virág volt, ebben már benne volt a csokrom is). Amúgy egy menyasszonyi csokor 12-15e

- haj, smink: 20e (próbák is benne vannak)

- menyasszonyi ruha + kiegészítők: kb. 200e

- öltöny: 100e


Nyilván mindenből lehet olcsóbbat és drágábbat is venni.

-

2015. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!