Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 25 évesen házassághoz fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen házassághoz fiatal, de gyerekvállalásról már lekéstem. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve együtt élünk. Önerőből felépítettük az életünket, elérkezett az idő a lagzira. Én 25, párom 29 éves. Mindenki ki van akadva, hogy milyen fiatalon házasodunk. Amikor rákérdeznek a babatémára és elmondjuk, hogy még vagy 5 évig nem szeretnénk, akkor meg azonnal azzal példálóznak, hogy bezzeg ők, 20 meg 22 évesen már szültek. Ha a házassághoz fiatalnak tartanak, a gyerekvállaláshoz miért nem? Tényleg az a menő, ha minden jött-ment pasinak pottyantunk egy gyereket a semmire, de házasodni az baromi ciki?
2015. okt. 5. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenki véleményével törődni.
2015. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell másokkal foglalkozni, ez a ti életetek, a ti dolgotok.
2015. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 RRR ***** válasza:
100%
ne foglalkozzatok más véleményével,ez a ti életetek így ti alakítjátok ,nem egy kívülálló hülye kibic !!!!!!!!
2015. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sok idősebb kolléganőm van akiknek mind van gyerekük és 20 éves korukban szültek, eddig mind azt mondta hogy bővel várhattak volna 30 éves korukig és már nem is tudják elképzelni ezt annó hogyan tudták megoldani.
2015. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Csak azt elfelejtik ezek az emberek, hogy 30 évvel ezelőtt még teljesen más világ volt. Könnyebben lehetett babát vállalni, mert ha egyik melóhelyen nem tetszett a munka, másnaptól már új helyen kezdhettél. Nem úgy, mint ma.
2015. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak elég zavaró, hogy nem csak a tág baráti kör az, aki ezen felakadt, hanem teljesen idegen emberek ítélkeznek felettünk amikor kiderül, hogy esküvő lesz. (boltos csaj, banki ügyintéző, stb)
2015. okt. 5. 21:16
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
jah igen és vizsgált légkörben csak 1 él együtt az első férjével.
2015. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 hisztynka ***** válasza:
100%

Szerintem pont ideális korban vagytok a házassághoz is, és a családalapításhoz is.

Ne izgulj, öt év múlva is még az ideális korba lesztek.

Amikor nekünk volt az edküvőnk, én 24voltam, a férjem 26.

25 voltam amikor a fiam született.Most 37vahyok.

De úgy gondolom, ha 30évesen szültem volna se késtem volna le semmiről.

Nem kell más vleményével foglalkozni.

2015. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7-es: hát körülbelül. :)
2015. okt. 5. 21:21
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseid ostobák, ennyi... Nem vagytok fiatalok a házassághoz és a gyerekhez sem. Mindenki maga érzi, hogy milyen menetben haladjon az élete, mások véleményére pedig magasról kell tenni! Főleg az ilyenekre!
2015. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!