Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki számít szép menyasszonynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít szép menyasszonynak? Mi a feltétele, annak, hogy te valakit szép menyasszonynak nevezz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan mondanátok, hogy minden menyasszony szép, de ez nem igaz véleményem szerint. Vannak elborzasztó fotók az interneten kapásból, akiken mindenki röhög. Nyilván nem a genetikai adottságokra gondolok, mert azon változtatni nem lehet.

2015. okt. 6. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az, aki ad a minőségre (nem kínai, bizsu ékszerekkel aggatja tele magát) és nem esik túlzásokba! Mind a ruha, mind a smink, haj, ékszerek terén.
2015. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Minőségi, alkathoz illő ruha. A ruhához illő kiegészítők, valamint a ruhához illő frizura, smink.


Személy szerint nekem ez egy visszafogott ruhát jelent, nem tetszenek a hatalmas, habcsók ruhák. Nem szeretem a nagy ékszereket sem, a tiarát, kesztyűt meg pláne nem. Tehát nem kell úgy kinézni, mint egy karácsonyfa. Valmint műszempilla és műköröm kizárt.

2015. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%

Saját ízlés alapján:

-ragyog - tehát látszik rajta, hogy szereti a másikat, és ez élete legboldogabb napja

-akinek ízléses, elegáns menyasszonyi ruhája van (nem lóg ki a fél melle, nem lóg ki a feneke, nincs rajta hatezer kiló flitter, csicsamicsa, nincsenek rajta ízléstelenül áttetsző részek)... amúgy lehet lepontozni, de az ilyen 18-19 éves lánykákat nem látom kifejezetten szép menyasszonynak általában, mert a legtöbbjén látszik, hogy nem tud viselni egy estélyi ruhát még, mert nem elég érett hozzá lelkileg

-nincsen túl sok smink rajta (nem egy menyasszonyt látok még sminkes referenciafotókon is, akiken durván kontúrozott szem, bohócpirosító, jeges szemöldökhighlight, terrakotta rúzs van... laza 10 évet egy ilyen smink simán rádob bármilyen szép menyasszonyra... másik ilyen förtelem az, amikor az életében nem sminkelt csaj elkezdi magát pacsmagolni haverok sminkkészletéből, mert úgy olcsóbban kijön)

-tud járni a cipőben, és alapvetően elegánsan jár... az engem nagyon le tud lombozni, ha látom rajta, hogy rajta van a hercegnős ruha, alig tudja felemelni az uszályt, a cipőben botladozik, és épphogy nem káromkodik, ide-oda topog

-a haja nem ilyen szanaszét sütött és lakkozott ódivatú borzalom

-a ruha passzol az alkatához

2015. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!