Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kérdésem a következő:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szucs oliver kérdése:

A kérdésem a következő: Magyar állampolgár barátnőm van, én román állampolgár vagyok,3 éve élek Magyarországon. Milyen papírokra van szükségem ha szeretném elvenni feleségül, itt Magyarországon, polgári esküvőn?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 09:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést abban az anyakönyvi hivatalban tedd fel ahol a házasságot szeretnéd kötni. Ott sokkal pontosabb információt kaphatsz mint itt bármelyikünktől. Születési anyakönyvi kivonatodra lesz szükség a többit nem tudom.
2010. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ha én itt több éve rendes adófizető ember vagyok és itt találtam meg az igazit, akkor szerintem nem jogos a kommented.

És általánosítani nem kellene mert én és más külföldi itt dolgozó ember dolgozik meg sok magyarországi cigány segélyéért.

2010. márc. 22. 09:34
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt találtam neked remélem hasznosnak találod majd :) : [link]
2010. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Erdélyből jöttem és csak az állampolgárságom román.

Nevem is tiszta magyar családi név.

Tudod ez a rasszizmus.....

2010. márc. 22. 09:36
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom mit kell mindjárt leoltani.Igazából tök mindegy ki milyen országból jött mindaddig amig dolgozik,fizeti az adót stb.Előző voltam:)
2010. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
semmi gond :-) köszönöm
2010. márc. 22. 09:38
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kell cseszegetni?Meg kell nézni, helyesebben ír, mint sok magyar állampolgár!Kerültetek volna ti a határon túlra annak idején, azt hiszem más lenne a véleményetek!Nem élősködik senkin, a magyar államnak fizeti be az adóját, stb....akkor mit vagytok így felháborodva!?Lehet lepontozni!:P

Én ezt találtam, remélem valamennyit segít:

[link]

2010. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Minek hangsúlyozta volna? Az összes erdélyi magyar beleírja a kérdésébe, ez az ismertetőjelük? Gondolom nem hitte hogy vannak ilyen parasztok! Nekem is vannak ellenérzéseim bizonyos népekkel szemben, de a saját véremet legalább elfogadom veled ellentétben, te nyomoronc!
2010. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Magyar vagyok ha nem lennék magyar nem tudnék magyarul szerintem.

és fizetem az adót különben miből élnék itt meg a ROMÁNOKNAK ahogy te mondod hogy én az vagyok nem adnak itt segélyt.

és azért szeretnék itt lenni mert ideköt minden a SZERELMEM a MUNKÁM.

Arról még nem hallottál hogy erdélyi magyar?

mi tehetünk arról hogy egyszer a határon kívül kerültünk?

szerintem nem.

2010. márc. 22. 09:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne tőrődj, mindig fog kerülni egy-két paraszt...Szerintem is az lesz a legjobb ha elmész és érdeklődsz konkrétan a hivatalnál.

-egy erdélyi MAGYAR- :)))))))

2010. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!