Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem akar végre elvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar végre elvenni a párom?

Figyelt kérdés
Van egy szép kisbabánk,úgymond normális anyagi körülményeink,azt mondja szeret,de NEM AKAR ELVENNI.Márpedig azért nem mert az ö szülei elváltak,és nem hisz a házasságban.Nekem nagyon rossz érzés,hogy van egy közös gyerekünk,és nem vesz el..Pláne mikor kérdezik,hogy és a férjed?Erre meg szégyenszemre azt kell mondanom,hogy nem ő csak az élettársam:(
2011. okt. 3. 17:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%

Hát figyelj. Nem kellett volna gyereket szülnöd. Én nem is fogok így szülni soha, csak házasságba. Először is, minek vegyen el, ha így is meg van neki a biztonság? Kap szexet ingyen szolgálatot plusz a gyerekkel sem fogsz senkinek sem kelleni?

Most már hátradőlhet és sajnos ő diktálja az iramot...ez elszúrtad!

2011. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%

Mikor megismerted, vagy mielőtt megszületett a gyerek, nem tudtad, hogy ilyen?

Azért nem vesz el, mert nem hisz a házasság intézményében. Persze ettől még elvehetne, mert neki nem jelent semmit, neked fontos és ha nekem valami nem jelent semmit, annak pedig, akit szeretek fontos, megteszem a kedvéért.

Soha nem fogja bevallani, mint ahogy majd az utánam szólók egy része is le fog hurrogni. De aki ennyire tiltakozik, valami ellen, ami neki állítólag nem oszt, nem szoroz, az fél is tőle.

Úgyhogy a párod egyrészt nem hisz a házasság intézményében, a szülei által csalódott benne, másrészt fél is tőle. Harmadrészt fontosabbak neki a saját igényei, mint a tieid. De ez fordítva is így lehet, mert te meg az ő álláspontját nem tudod elfogadni.

2011. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
61%

17:48 vagyok.

Már bocs, de nem beszéltetek erről, mikor összejöttetek? Miért szültél így gyereket?

Sajnos a mai pasikat nem érdekli mi a nő érdeke, mivel neki így is megvan minden már nem kell semmiért küzdeni. Nem fog elvenni mert nyeregben érzi magát.

2011. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
37%
Ezt a gyerekkel ELQRTAD de nagyon....
2011. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
45%

Van egy mondás, miszerint minek vegyek tejet, ha otthon van egy tehenem?


Magyarán a barátodnak ez így bőven jó, nem akar házasodni, vagy elfogadod vagy keresel másik pasit, de gyerekkel az esélyeid nagy mértékben csökkennek!

2011. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
57%

Na azért nem kell annyira a hozzászólóknak higgy, hadd ne törjenek le mégjobban. Azért nem kúrtad el, mert életet adtál egy gyermeknek!!!!

Viszont változtatnod kell a gondolkodásodon, el kell hogy fogadd, hogy Ö ezt nem igazán akarja, és a pozitív oldalát nézd az egészben, vagyis inkább sok évig párkapcsolatban élni házasság nélkül, vagy házasodni és 1 év múlva válni( mert van rá példa böven!)

2011. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%

Miert kell igy lehurrogni szegenyt, azert mert "mert" egy gyereket szulni ugy hogy nem hazasok? Es? Attol meg lehetnek ugyanugy boldogok. Nekunk is van egy kislanyunk, es mi sem vagyunk hazasok. Nekem ugyan tobbet jelentene mint a paromnak, sokat beszeltunk mar errol. De neki nem surgos. Sok pasi nem ugy fogja fel ezt mint a nok. Attol meg semmivel se rosszabb,vagy kevesebb mint azok akik elveszik a parjukat meg mielott szuletne egy baba. A hazassag nem minden. A szerelem, a bizalom, a tisztelet es a huseg az ami a legfontosabb.

Kedves kerdezo, ne keseredj el ezen, attol meg ugyanugy szep csalad vagytok. Es ha vki a ferjedrol kerdez, mondd nyugodtan, hogy koszoni szepen jol van. Nem kell mindenkit beavatni hogy o "csak" az elettarsad. Pont azert, mert egyszeruen sokan meg mindig elitelik ezt, bar en sose fogom megerteni hogy miert. Es meg az is lehet hogy egyszer majd meggondolja magat amikor nem is szamitasz ra, es ujjadra huzza a gyurut. De ne eroltesd, en azt is megertem hogy o miert van ez ellen. Rossz tapasztalat, es emiatt fel talan tole.

Bar mi sem vagyunk hazasok, nekem a "csak" elettarsam, es a kislanyunk a mindenem!!!

2011. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
32%
Van egy 18 éves barátnőm. Neki véletlenül lett gyereke és úgy gondolták, hogy nem vetetik el. nos ők már 19 évesek és házasok a gyerek miatt, hogy mások ne szolják le. :)
2011. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%

Tehát vegyen el, mert mások mit szólnak, hogy az élettársad, nem a férjed? De romantikus.

Ha engem szeret valami, tök mindegy, hogy van-e papír, vagy nincs, és még inkább mindegy, hogy ki mit szól hozzá.

2011. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom ti mióta vagytok együtt de mi 6 éve múlt ebből 1 éve együtt lakunk gyerek nincs. Párom is ezt mondogatta hogy a szülei stb.. mert papír nélkül is szeret.

Én januárban nagyon komolyan elbeszélgettem vele. Mondtam neki hogy nekem fontos, én nem akarok az élettársa, a barátnője, a párja lenni, hanem a nevét akarom és a felesége lenni. Ő érvelt azzal hogy az érzései nem fognak megváltozni. Én elmondtam hogy így úgy érzem csak 1 megálló vagyok az életében, nem akar igazán. Ha szeret akkor vegyen el mert ez nekem fontos. És megmondhatta volna előbb is mert nem vesztegettem volna 6 évet rá. Napokig gondolkozott én nem nyúztam. És akkor azt mondta hogy igazam van. Kicsit úgy éreztem hogy azért akar elvenni mivel én erőltettem ki ( de csak az az 1 beszélgetés volt nem több) . Aztán áprilisban volt az eljegyzés és annyira jól sikerült, boldogok voltunk ő is szervezkedett, hogy elhittem hogy tényleg akarja. És eljegyzés után azt mondta hogy igazam volt ez nekünk más, és tényleg érti miről beszéltem mert a szomszédok is így vannak és tényleg céltalannak tűnik kívülről a kapcsolatuk

Jövő nyárra tervezzük az esküvőt de csak miattam várunk mert levelezőn akkor végzek és munka mellett így is sok, és úgy akarom az esküvőt hogy ne kelljen az iskolával vizsgákkal foglalkoznom.

Szóval beszéld meg vele, és ezekkel is érvelhetsz, mert tényleg gáz élettársamozni vagy barátnőzni. Adj neki ultimátumot.

2011. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!