Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerülne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülne egy ilyen menyaszzonyi ruhát varratni?

Figyelt kérdés
Ilet szeretnék: [link] Nem kell, hogy pontosan ugyan ilyen legyen csak jellegében hasonlítson. Igazából jobban szerettem volna megvenni készen de nem nagyon találtam ilyet, vagy ha mégis akkor vagy méretemben nem volt (32-34) vagy csak kölcsönözni lehetett volna.
2015. dec. 8. 13:06
 1/2 anonim válasza:
Viszonylag egyszerű ruha, úgyértem semmi csipke, v. gyöngy ezért sztem simán megvarrja bármelyik ügyeskezű esküvői ruhákat varró varrónő. Attól függ hol varratod, ha mondjuk vidéken olcsóbb, Pesten sztem olyan 150 ezerből meg van.
2015. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk 120.000 ft körüli árból kijön.
2015. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!