Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan menyasszony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan menyasszony, főként Pest megyei aki szívesen viselne olyan ruhát a nagy napon, amelynek anyaga fehér, finoman kihímezve ezüst virágmintával?

Figyelt kérdés

Távolról úgy tűnik,mintha szórtan ezüst csillámok lennének az anyagon és közelről látszik hogy absztrakt hímzett virágmintás. Aki látta olyasmi stílus mint a Hamupipőke c. Filmben a végén a menyasszonyi ruhája.

Ja és az általad elképzelt - legyen az sellő,báli ruha stb fazonban?

2016. nemzetközi trendben már most elég sokat látni ilyen anyagú ruhákat,érdekelne Magyarországon mennyire befutó ez, szemben mondjuk egy teljesen fehér ruhával.



2015. dec. 17. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én saját ruhát készíttetek majd, fehér fûzõ lesz a felsõ része halvány krémszínû kalocsai hímzéssel. Ezüstöset nem hordanék az olyan hivalkodónak tûnik nekem. Bõ és könnyû tüll uszállyal.
2015. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A fehér dominál attól,nem úgy kell elképzelni hogy full ezüst az egész ruha,csak van egy kis ezüstös behatása amitől sejtelmes az egész összhatás,mintsem hivalkodó.
2015. dec. 17. 10:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én simán felvenném, a nem hófehér anyagokat is. Amikor csipkét vettünk, akkor ott is volt ezüsttel hímzett is. Az is tetszettek de a mostani még jobban a mintája miatt. Ez tört fehér lett. Régebben még a barackos beütésű ruhák is tetszettek.
2015. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdésre adott válaszod 2!
2015. dec. 17. 10:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz egyébként.
2015. dec. 17. 10:53
 6/12 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat, olyan menyasszonyoktól is,akiknek még nincs ruha ötletük,de szívesen felvennének egy ilyet az általuk elképzelt fazonban.
2015. dec. 17. 10:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen felvennem, foleg ha a virag minta erosebb szinu lenne, mint piros vagy zold vagy tobb szin. En mindenkepp feher alapon szines mintas ruhat akarok viselni es valoszinuleg csinaltatni kell mert meg nem talaltam meg a megfelelot.
2015. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7: köszönöm!

Megkérdezhetem mi az általad elképzelt fazon?

2015. dec. 17. 11:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszene. Kedvenceim a rövid fazonok, harangszoknyával.
2015. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
'50- es évekbeli stílusra gondolsz?
2015. dec. 17. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!