Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyesmi ruhát kb mennyiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmi ruhát kb mennyiért varrnának meg? A szoknyarésze vajon miből van?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik ez a típusú szoknya, ha nem is ekkorában, de mindenképp ilyet szeretnék.


Ha varratom, akkor kb mennyiért csinálnák meg? Milyen anyagból lehet ez a szoknya szerintetek?


2015. dec. 29. 11:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy pl ez:


[link]

2015. dec. 29. 11:22
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha találsz olcsón anyagot akkor szerintem olyan 30-50000 között tuti megcsinálják. Én Nyíregyen találtam Egy helyet ahol kb 36000ftból megvarrják a ruhát. A felsõ rész szerintem szatén az alja pedig Tüll.
2015. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tisztában vagytok azzal,hogy mennyi anyag van egy ilyen szoknyában?

Alaphangon 50 m körül,hogy így álljon!

Egyébként tüll rétegesen felépítve.

2015. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor kapok hasonló kérdéseket e-mailben, csatolnak egy netről letöltött képet, hogy mennyibe kerülne elkészíteni adott fazonú ruhát.

Nos az előttem szólónak alapvetően igaza van - gondolom szakmabeli - nem olyan régen készítettem ehhez hasonló kitartott szoknyás menyasszonyi ruhát valakinek, és bizony kellett kb 66 méter tüll, hogy így álljon.

Amikor szembesítem az illetőt, aki kérdez, hogy ennek ennyi vagy annyi az ára, á az nem lehet!

Miért, akkor miből lett ekkora a szoknyarésze, talán 2 méter anyagból fog így állni?...

Nem neked szól kérdező, de sokszor az érdeklődő menyasszonyok nincsenek tisztában, és nem kalkulálnak azzal, hogy 1-1 menyasszonyi ruhához mennyi anyag kell, és bizony azt kezelni kell, mozgatni a gépek alatt, szóval egy ilyen fazonnal van munka elég szépen.

Ha jól látom, bár elég kicsi a kép, és ha felnagyítom, akkor pixeles lesz, de a felső része csipke, kimerevítve,ehhez is kell anyag azért, szóval ezt az 50.000. - Ft os árat felejtsd el, nem hinném, hogy annyiért BÁRKI elvállalja.

2015. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs az anyagárakról, 70 m tüll kb mennyibe fájna? :D


Ezért is kérdezem mellesleg, amit mondasz, kedves utolsó, mert sosem varrtam vagy varrattam ruhát, anyagot se vettem még külön, valamilyen viszonyítási alapra lenne szükségem, hogy mégis, hogyan számoljak, a költségvetést valahova be kellene lőnöm. Mert hiába képzelem én el azt, hogy olyan 100-150-ért varratnám meg a ruhát, ha egyébként annyiból nem olyan jön ki, amit igazán szeretnék, és még jól is néz ki.


Egyébként csipkét nem szeretnék a felső részébe se rakni, ez inkább a szoknya miatt volt érdekes. Alapvetően egyszerű, inkább selyem vagy muszlin felső részt szeretnék, amiben a szabás maga a dísz, és esetleg valahol az oldalán vagy valahol van egy kis minta gyöngyökből vagy egy öv, vagy valami...

2015. dec. 29. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nyáron mentem férjhez örök életembe azt terveztem,hogy majd megvarratom a ruhámat de aztán rájöttem hogy 1.nagyon sokba kerülne a ruha éd azt inkább a lagzira költöttük 2.egy nap veszem fel a lányom ha lesz neki már más stílus lesz:)

Amit ajanlok az az organza ruha szalon én hasonló euhat béreltem mint amit varratni szeretnél 150e fizettunk mennyecske ruhaval evyutt

2015. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!