Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyjából mennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyjából mennyibe kerül egy ilyen ruha kölcsönzése?

Figyelt kérdés
Illetve, én igazából hímzés nélkül szeretném, ha varratnám az mennyi lenne kb.? Köszönöm szépen.

2016. jan. 5. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen ruha? Nem raktál linket a kérdésbe.
2016. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat lemaradt.

[link]

2016. jan. 5. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hímzés nélkül szeretnéd (bár meskán megcsinálják a hímzést asszem 20-30 ezerért), akkor varratni lehet jobban megéri, mint kölcsönözni, mivel nem egy túl bonyolult szabásmintának tűnik. Varrónő függő mennyiért vállalja. Van ahol anyagár (5-10 ezer forint) + munkadíj (12-20 ezer), van ahol kompletten 60 ezer. Utána kell érdeklődni.
2016. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Merrefelé laksz?

Annak függvényében tudok ajánlani megbízható szakembereket,akik megcsinálják.

Ja, kb 60-65 körül jól írta az előző.

2016. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ízléstelen...
2016. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
szerintem nem szep es foleg nem elenyos senkinek ez a szabas
2016. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 Somogy megyében lakom.


#5 #6 A kérdés nem ez volt. :)

2016. jan. 5. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves és egyszerű, illetve nem drága az elkészítése. Valami jó anyagos boltot kellene keress, vagy akár egy Jó varrónő ajánljon egy anyagtípust, mert ezt vasalni kell, kicsit keményíteni, hogy tartása legyen felül is, alul is. Mint látom, max. 5-6 m anyagból ki lehet hozni.

Mikor varrónőt választasz, jó lesz megnézni pár fotót, hogy milyen ruhákat készített még, persze előnyben részesülnek azok, akik már estélyi ruhákat is varrtak. Sok az olyan varrónő, akik csak felszegésekkel, cípzárokkal, javításokkal foglalkoznak, nem pedig ruhatervezéssel.

2016. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!