Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így nem furcsa egy esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így nem furcsa egy esküvőn?

Figyelt kérdés

Sem a vőlegényem, sem én nem vagyunk táncoslábúak, szerepelni se nagyon szeretünk, ezért úgy gondoltuk, nem vesződünk zenekarral meg DJ-vel. Az eredeti tervekben csak vacsi szerepelt, semmi más. Most viszont azon gondolkodunk, hogy viszünk zenét cd-n, és betesszük ott, lesz hely táncolni, aki akar táncolhat. Nem nagy bulizós a csapat, de páran, pl gyerekek, idősebbek, lehet, hogy szívesen táncolnának. Ha felszabadul a buli, talán még én is egy kicsit, de egyáltalán nem biztos.

Mit gondoltok erről a megoldásról?


2016. jan. 5. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen esküvőn. Engem különösebben nem érdekelt, mert én sem táncolok, gondolom aki szeret táncolni, azt sem zavarta, hogy táncolhat :D
2016. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet DJ es zenekart is fogadni aki nem tanczenet jatszik
2016. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, csak nem akarunk egy vagyont kifizetni azért, hogy talán 8-10 ember táncol, talán nem...
2016. jan. 5. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Siman lehet. Tesomeknal pl csak vacsora volt. Volt egy-ket videki rokon aki hianyolta a tancot de a nasznep teljesen jol megvolt nelkule. Egy baratnomeknel nem volt DJ hanem szamitogeptrol mentek a zenek. Ott is jo volt a hangulat, csak annyi hogy meg kell egyezzenek az emberek hogy milyen zene menjen :) Mi is ezt a megoldast akartuk, vegul maradt annyi penz a budzseben hogy utolso pillanatban szereztunk egy DJ-t aki egyben ceremoniamester is volt (nem vofely, azt gyulolom) es mindenfele -de tenyleg vicces es nem alpari- jatekokkal szorakoztatta az embereket. Mi sem vagyunk nagy szereplosok, ennek ellenere jo buli volt, aki akart, tancolt, aki meg nem az iszogatott, beszelgetett.
2016. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még csak ilyen esküvőn voltam :), ötször.
2016. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi pont így csináljuk, saját zeneválogatást viszünk CD-n. :)
2016. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk ilyenen 3x, 3 testvérnél, egymás utáni 3 évben. Mondjuk ott nem mondták, hogy ilyen esküvő lesz, voltunk mindegyiken 80-100 közt.

Egyiken sem volt zene. Ami fura, mert az első esküvőn egy asztalnál ültünk a középső lány barátnőivel, és mindenki panaszkodott, hogy így nem lagzi, minek éfélig így itt maradni, akivel akar, beszélget otthon,de ezért felesleges ilyen sok pénzt kiadnia az ifjú párnak. Szóval, ezt a barátnők is hallották, s a másik két tesónak szintén ilyen zenementes esküvője volt.

Mikor már kicsit ivott egy-két idősebb férfi, a dohányzó részen énekelték a telefonnal a zenét és arra forgatták a nőket. Kinn hatalmas partyhangulat, tánc a mobilról kiabáló zenére (amit beletettek pohárba, hogy hangosabb legyen), mikor lemerült, az autókban kapcsolták be, és kinn táncolt a násznép fele a parkolóban, benn meg kínos csend és hullaszag. Kb 10ig tartottak, vacsi után ajándékozás, 1-2óra illendőségből beszélgetés, és mindenki ment haza.

Iszonyú kínos volt, éjféli vacsira kb 20-30fő maradt csak, a nagyon közeli család...

2016. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!