Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szülinapi meglepetésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapi meglepetésnek akarom az esküvőnket a barátomnak. Egyedül is be tudok jelentkezni, lefoglalni az időpontot a polgári szertartásra az ő papírjaival, vagy neki is muszály ott lenni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
de azt már megbeszéltétek hogy összeházasodtok? :) nehogy rossz meglepi legyen :)
2010. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze már megbeszéltük hogy lesz esküvő, csak eddig nem tudtuk megszervezni, és úgy hiszi hogy sajnos egy ideig még nem is tudjuk.
2010. márc. 26. 17:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ari ötlet, de sajnos nem kivitelezhető....Egy nagy könyvbe írják be a házasulandók nevét, és alá kell írni , mind a menyasszonynak, mind a vőlegénynek....sajnálom:(
2010. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát ilyen meglepetést ne adj, még akkor se ha biztosan örülne neki. Egyszerüen azért mert ezt nem teheted meg, ez mindkét fél döntése kell legyen nem csak a tiéd.

Születésnapjához pedig ne kösd az esküvőt mint "ajándékot".

A másik pedig hogy meglepödnék ha bárki bemehetne bejelentkezni, hogy ezzel vagy azzal kivánok házasságot kötni, én pl. Julia Robertsel szeretnék, azt is lekönyvelnék?

És nem muszály, hanem muszáj (van akinél már ez is válóok, szóval ne kapkodj).

2010. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát, akkor van egy rossz hírem: Személyesen kell megjelennie mindkét félnek a polgári esküvő intézéséhez.
2010. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyesmi két ember dolga... Elég nagy meglepetés lesz, ha azt mondod, hogy mégis kivitelezhető az esküvő mostanában...
2010. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos én is úgy tudom,hogy mind a két félnek jelen kell lenni bejelentkezéskor.Csak közben eszembe jutott,hogy szerintetek akkor Gesztesi hogy intézte el a meglepetés esküvőt annakidején Claudiának?
2010. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha lehetne sem jó ötlet. Egy esküvőre csak fel kell készülni lelkileg is. Ez nem egy meglepetés, ebben az a jó, hogy várni kell azt a napot. Különben is honnan tudod 100%-ig hogy kiket szeretne meghívni?
2010. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Hát nekem van egy nagyon elborult ötletem..de lehet elvihetnéd egy férfi ismerősöd..aki esetleg hasonlít a párodhoz, a papírjaival:) bár ez már nagyon scifi kategória.. a többieknek egyébként igaza van.. szerintem a férfinak is kell, hogy várja a nagy eseményt.. nem veheted el tőle ezt az érzést..
2010. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

ooo anyám, te tényleg ennyire hibbant vagy???


és ha mondjuk valaki ugyanezt megtenné, csak nem jószándékkal, akkor emiatt egy valag esküvő elmaradna, mert mondjuk a másik nem is tud róla, h a párja meg akarja gyűrűzni???


száni vagy anyám...

2010. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!