Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek milyen volt az esküvőtő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az esküvőtők, és feleségetek meg tartotta a nevét, vagy felvette a férjük nevét? 21/F

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Jó volt az esküvőnk, és megtartottam a nevemet. 30N

Konkrétan mire vagy kíváncsi?

100 fő, vidéki megyeszékhely, igyekeztünk megadni a módját, aki fontos volt számunkra, ott volt, "felesleges" csicsákra nem költöttünk, de a szolgáltatókból pl. nem a legolcsóbbat választottuk, fontos volt a jó zene-megvolt, finom étel-mindenki dicsérte, jó fotó-erre még várunk, de az előzetesek ígéretesek. :)

2016. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Felvette a nevemet úgy, hogy énnevem-őneve őkeresztneve.


Az polgári esküvőnkön 2 tanu volt, és mi, rá pár nappal pedig a templomi esküvő egy kisvárosban, utána 140 fős lagzi.


Nem tudom, mire vagy még kíváncsi?

32F

2016. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk még nem volt esküvőnk, de felveszem a nevét kötőjellel- ezt már le kellett adni.


A barátnőm vagy felveszi egy az egyben a párja nevét, vagy marad a sajátján (Mivel neki nagyon hosszú, a párjának pedig két vezetékneve van nem nagyon van más opció)


A nővérem is idén esküszik és ő is kötőjellel fogja felvenni a párja nevét.


Az egyik barátnőm pedig né.


Remélem elég jó választ kaptál :)

2016. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lusty ***** válasza:
81%
Én megtartottam a nevem, és a páromét felvettem előre kötőjelesen.
2016. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kis esküvőnk volt, szülők, testvérek, tanúk és mi.

Felvettem a férjem családnevét, ehhez használom még az én két keresztnevemet.

A másik verzió lett volna, hogy ő veszi fel az én családnevemet. Ezt a kérdést (nevessetek ki, de) kockadobással döntöttük el.

A többi forma nem játszott, kötőjellel nem hangzott volna jól a két név, -né meg semmilyen formában nem szerettem volna lenni.

2016. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Mi csak önkormányzati esküvőt tartottunk,összesen 5en voltunk!Fėrjem,Ėn,kėt tanu meg egy barátnőm!Szolid ebėd volt,pár órát tartott,ės mentünk haza hogy együtt lehessünk!Sokan leszólják,de nekem igy volt tökėletes!Álltalában meghívják a 82.rokont is akihez ėvek óta nem szóltak,szerintem ennek semmi ėrtelme!Az legyen ott aki tėnyleg számit!Az eredeti terv az volt hogy leszólitunk 2embert a hivatal elött h legyenek a tanuk! :-) A nevėt felvettem,nė vėgződėssel,mert ėn ugy gondolom,hogy ha a nė nem szerepel a nevemben,olyan mintha titkolnám hogy házas vagyok!Ezt nem másnak szánom sėrtėskėnt!A családomból kiindúlva ėrzem igy!2napos nászutunk volt a munka miatt!De ha újra visszatekerhetnėm ugyanigy csinálnám! :-)
2016. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk kb. 70 fős esküvőnk volt, a szűk családdal és barátokkal, szép volt és viszonylag visszafogott.

A visszajelzések szerint, pedig jól sikerült, mi is jól éreztük magunkat. Persze volt pár baki, de anélkül nincs esküvő... :)


A férjem nevét kötőjellel vettem fel, nálam más nem is nagyon jött szóba.


Sok boldogságot kívánok ha esküdni készültök!

2016. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mindkettő jó volt, az első 4 fős, a másodikon 30-an voltunk.


mindkét esetben nagyné/kisné farkas piroska lettem.

2017. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En felvettem a ferjem vezeteknevet -né formaban plusz a sajat nevem.

Az eskuvonk kb. 100 fos volt, hazibuli jellegu (es visszajott az ara).

2017. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!