Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti örülnétek ilyen meglepetésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek ilyen meglepetésnek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm, akivel már oviban is ismertük egymást, márciusban férjhez megy. Én 3 éve Ausztráliában élek, természetesen meghívtak az esküvőre, a vőlegényt is jól ismerem régóta. De sajnos egy nagyon faramuci munkahelyi helyzet miatt úgy tűnt, sehogy sem tudom megoldani. Konkrétan elveszthettem volna a jó állásomat, ezért a barátnőmmel megbeszéltük, hogy nem megyek. Persze megértette, de nyilván mindketten szomorúak voltunk, hogy nem vagyok ott, hiszen legjobb barátnők vagyunk.


Közben viszont teljesen váratlanul és hirtelen megoldódott a munkahelyi probléma, és így mégis el tudnék menni. A barátnőmnek még nem árultam el, mert arra gondoltam, mi lenne, ha kis meglepetést szerveznék.

Amatőr énekesnő vagyok, és a barátnőm imádja hallgatni, ahogy énekelek. Néha ha Skype-on beszélünk, megkér, hogy énekeljek neki. :D És évekkel ezelőtt mindig mondogattuk, hogy majd én énekelek az esküvőjén. Amikor megbeszéltük, hogy nem tudok menni, akkor is említette, hogy milyen kár, hogy mégsem én fogok énekelni az esküvőjén... Szóval arra gondoltam, hogy nem szólok neki, hogy tudok menni az esküvőre, hanem egyszerűen elmennék (persze szólnék a szüleinek, tesójának, meg aki még közelről érintett - nem tudom, a vőlegénynek kellene-e?), és valamikor az esküvő közben "bújnék elő" úgy, hogy eléneklem a kedvenc dalát mikrofonba. Természetesen előre lebeszélném mindenkivel, hogy erre hagyjanak 1-2 percet a programban, csak ő(k) nem tudná(nak) róla. :)


Szerintetek milyen ötlet? Örülnétek neki? Vagy az esküvőtökön nem szeretnétek egy ilyen meglepetést, mert szeretnétek ha minden terv szerint menne? Nagyon felborítanék vele mindent? Inkább szóljak neki előre, hogy én is megyek? Ha marad a meglepetés, a vőlegényt beavassuk, vagy ne?


Őszinte válaszokat szeretnék, akkor sem fogok megsértődni, ha mindenki hülyeségnek tartja. :D Hirtelen jött az ötlet. :)


2016. jan. 17. 23:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a kedvenc dala egy szép, lassú szerelmes szám, ami nagyon is illene az alkalomhoz. :)
2016. jan. 17. 23:07
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
egy esküvő alapból stresszes, én nem örülnék ha bármi váratlan történne, de én ilyen vagyok alapból, nem szeretem a meglepetéseket. ha ő szereti (te ismered) akkor jó, de ha ő sem szereti akkor én szólnék előtte neki is.
2016. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék egy ilyen meglepetésnek, biztosan meghatódnék :) A vőlegényt azért érdemes lenne beavatni, ő tud a legkönnyebben a menyasszony tudta nélkül egy kicsit módosítani a terveken.
2016. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így okés, csak szólj a vőlegénynek is hogy mégis tudnál menni és szeretnéd így meglepni vele :)


Aztán utána majd mesélhetsz a barátnődnek is, hogy mégis hogy történt ez az egész :D

2016. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Ő alapból szereti a meglepetéseket, meg eléggé bevállalós lány, de azért egy esküvő mégis más, azért vagyok bizonytalan. :)

2016. jan. 17. 23:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyesmiket esküvőkön. Megvolt a hatás :) Csak legyen benned elég bátorság :D
2016. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Bátorság az énekléshez van, szoktam közönség előtt énekelni, sokkal több ember előtt is, mint ami az esküvőn lesz. :)

Maximum attól félnék, hogy én is annyira meghatódom, hogy elcsuklik a hangom és nem tudom folytatni. :D

2016. jan. 17. 23:21
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Örülhet, hogy ilyen barátnője van. Szép elképzelés, ha jól sül el akkor nagyon nagyot szólhat!


Szurkolok!

2016. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki, nagyon jó ötlet! Bár tuti meghatódnék és elpityerednék, de akkor is magyon szép lenne! Aztán majd mesélj, hogy mi történt :)
2016. jan. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem örülnék, nagy stressz az esküvő, pár nappal előtte le kell adni a végleges vendégszámot..nem örülnék ha szét kellene buzerálni az ültetési rendet.
2016. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!