Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A fotózás mikor "esedékes"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fotózás mikor "esedékes"?

Figyelt kérdés
Gondolom aznap, de a szertartás elött után? Mikor?
2010. márc. 31. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a babona szerint a férj nem láthatja a menyasszonyi ruhádat az esküvő előtt, ezért sokan még ma is úgy csinálják, hogy előbb délelőtt a polgárin megesküdnek kosztümben, aztán irány a fotózás és onnan visszatérve esküdnek templomban. én személy szerint úgy gondolom, hogy egy házasság nem az ilyen babonák miatt lesz atrtós vagy romlik meg, így mi délben mentünk a fotózásra és utána délután volt mindkét esküvő. de láttam olyat is, hogy az esküvők után elment a pár gyorsan egy fotózásra, majd a násznép után jöttek az étterembe. szerintem ez ma már csak rajtatok múlik.
2010. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyik ismerőseim a szertartás előtt fotózkodtak, de szerintem ki hogy szeretné.
2010. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Mi esküvőnk délután volt, a fotózásra délelött mentünk. Úgy számoltuk ki, hogy a fényképezésről visszaérve legyen egy kicsi időnk felfrissülni, köszönteni a vendégeket és már indultunk is a szertartásra. Szerintem, azért jobb esküvő előtt menni, mert akkor még a haj, smink is tökéletes és Ti is még pihentebbek vagytok. A mi fotózásunk kb. 2 órát vett igénybe, szerintem hosszú lett volna annyi időre otthagyni a násznépet és amyúgy is olyan rövidke volt az a déután, illetve éjszaka.

Örömteli készülődést és sok boldogságot kívánok nektek.

2010. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is délben fényképezkedtünk, kb 1-1,5 óra volt, utána volt az esküvő. Mindkettőnek van előnye, hátránya. Előtte előny, hogy friss a haj, smink + mi se akartuk a násznépet ennyi időre "magára hagyni". Hátránya viszont, hogy k..va meleg volt, folyt rólunk a víz, plusz déli napsütésben nem túl szerencsések a fények. Így is gyönyörű képek lettek, de tudom, hogy este 6 körül sokkal szebbek lettek volna. Puhább, lágyabb a fény, ezért is választják sokan a délutáni-esti fotózást. Kicsit sajnálom, hogy nem sikerült bepasszintani későbbre a fotózást... Ja, júliusban volt az esküvőnk. Tavaszi, őszi esküvő esetén talán nem olyan éles délben, délelőtt a fény.
2010. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

nekünk az esküvő előtti napon lesz a fotózás.

így nem kell majd rohannunk egyik helyről a másikra...bár ez azt jelenti, hogy 2x megyek fodrászhoz és sminkeshez is

(ja és a párom ott volt,amikor kiválasztottam a ruhát :P

2010. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikorra be tudod iktatni időben. Ez vidéken könnyebb, kisebbek a távolságok, Pesten nagyon nehéz.
2010. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is a lagzi elötti nap lessz a fotózás.Így több helyszín belefér,nem kell rohanni sehova és még mi sem vagyunk stresszesek.
2010. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trabantosnéni válasza:
Szerintem a babonák csak hülyeségek. A polgári és a templomi után.
2011. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!