Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Távkapcsolat alatt esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat alatt esküvő?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, nagyjából 4 évig együtt éltünk, de nemrég a párom az egyetem miatt elköltözött.

Jövőre szeretnénk végre összeházasodni, de akkor még lesz neki vissza egy féléve.

Nagyon fura, hogy a különélési idő alatt házasodunk össze?

Egyébként nem bírjuk jól a különlétet, csak hétvégente találkozunk, de valahogy muszáj lesz kibírni...


2016. febr. 23. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd ha rendeződtök, együtt lesztek akkor.
2016. febr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy skype esküvővel simán benne lennétek a fókuszban.
2016. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Haha, természetesen a nyári szünetben lenne. Ami elég hosszas lehet abban az esetben ha időben végzünk a vizsgákkal.
2016. febr. 23. 08:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

LOL . nem.

hova kell elkapkodni? mármint már együtt vagytok 7 éve. az a +fél év nem fog a földhöz vágni amíg megvárjatok,hogy befejezze a sulit.

szerintem elég nevetséges,hogy összeházasodtok, de utána nem is éltek majd együtt , ráadásul távkapcsolat lenne:D


várjátok ki a diplomaosztót,utána házasodjatok szerintem.

2016. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem fél év, hanem egy év, nem fogunk télen esküdni.

és diploma után pedig már babát szeretnénk, amivel jó lenne nem sokat várni így talán diplomás gyed is lesz.

No meg abban az évben lesz másnak is a családban "így lett felosztva" hogy az az év a miénk.


Tényleg ennyire megbotránkoztató külön élni pár hónapig esküvő után? :(

Mert ha tényleg a közvélemény így gondolja, valószínű a tág család is így fogja, a megbotránkozásra pedig nem vagyok kíváncsi.

De igazából baromira nem akarunk várni már.

2016. febr. 23. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint, nem az itt válaszolóknak kéne ezt eldönteni, hanem NEKTEK! A ti életetek, amiben azt csináltok, amit akartok. Ha megszeretnétek tartani az esküvőt, akkor tartsátok meg, ki vagy mi akadályozna meg ebben titeket? Egy nyomorult iskolai félév, hogy még utána egy kicsit távol lesztek? Na ne nevettessétek már ki magatokat. Ha eddig ment úgy ahogy, azt a félévet már simán kibírjátok.
2016. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi az, hogy más megmondja,hogy melyik évben tarthatjátok az esküvőt?

akkor tartjátok amikor nektek tetszik.. nálunk is volt a családban 2 esküvő azonos hónapban. hát nagyobb kiadás a család részéről, de ez van. ti döntitek el.

de szerintem nincs értelme, akkor oldjátok meg, hogy odaköltözz az egyetem városába addig amíg nem végez.

2016. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor tartsátok szerintem, amikor már tényleg együtt lesztek. A felosztás pedig hülyeség... Rólatok van szó, ne más akarja megmondani, hogy mégis mikor tartsátok.
2016. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha házasodni akartok,házasodjatok :)


Hétvégéket együtt töltitek ugyanúgy,csak már hivatalos házaspárjai lesztek egymásnak.Ez szép dolog. Rengeteg ember jár levelezőre házasként, sőt gyerek mellett is. Semmi kivetnivalót nem találok ebben. (vannak rokonaim is,akik így csinálták)


Sok boldogságot kívánok :)

2016. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy, és akkor házasodjatok amikor nektek jó. Mások véleménye le van ejtve.
2016. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!