Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők! Milyen ruhába mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen ruhába mennétek vendégként egy március végi esküvőre?

Figyelt kérdés

(Kis esküvő lesz, templomi szertartás nem lesz, vacsora étteremben.)


Rossz idő esetén milyen melegebb ruha lenne elegáns? Ti mibe mennétek? Esetleg tudnátok képet is linkelni az elképzelésetekről?


21L



2016. márc. 11. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Pinterest-et ismered? Tele van ötletekkel ha megfelelő kulcsszavakat írsz a keresőbe. Én inkább onnan néznék valami használható ötletet.
2016. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát amiben egy nyári esküvőre: alkalmi ruhában! Persze, nem papírvékony fajtát választanék. Mellé egy vastagabb harisnya, meg lehet ilyen alakformáló body-kat venni vagy miket, az pl akkor a felsőtestet tartja melegen.


A pirosat és fehéret mindenképpen kerüld el!

2016. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Én egy csinos blúzt vennék fel + blézert, abban nem fáznék valószínűleg akkor sem, ha hűvösebb lesz az idő. Alulra meg vagy szoknyát a blézerhez illően vagy nadrágot.

Nekem az alkalmi ruhákhoz még elég hűvös van.

2016. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Nincs olyan hideg alkalmi ruhához, csak normális harisnyát kell felvenni...


Télen szerinted hogy járnak az emberek bálba? Vastagabb harisnya, + blézer...

2016. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb idő - ilyenkor már simán van 20 fok, napsütés ha szerencséje van az embernek. Kora tavasszal előnyben részesítem a virágos ruhákat, olyasmiben mennék:

[link]

[link]

[link]


Roszabb idő esetén valamilyen kötött ruhát vagy elegánsabb összeállítást választanék:

[link]

[link] persze más színben

[link]

2016. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
alkalmi, elegáns egybe ruha, kis blézerrel. csizma belefér, de étteremben jó idő lesz, vinnék magammal váltó körömcipőt
2016. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
4: "NEKEM az alkalmi ruhákhoz még elég hűvös van." Ez nem azt jelenti, hogy senki se vehet fel. A kérdező azt kérdezte, milyen ruhában mennénk. Én leírtam, én milyenben mennék. Nem hiszem, hogy ebbe bárkinek bele kéne kötnie :D
2016. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!