Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek kell-illik fizetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell-illik fizetni a koszorúslányok ruháját?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
szerintem maguknak
2010. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyén függő.

Mi kettőnek fizettük (bele ment a költségvetésbe), egy pedig bevállalta önként, mert megtehette anyagilag.


Erőltetni nem lehet, föleg ha te kérsz fel valakit, mert hát mégis csak pénzt húzol ki valaki zsebéből.

Ha valaki önként akar az lenni akkor elején finoman emlísd meg, hogy gond lenne -e.

2010. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha te kéred fel, akkor neked illik állni az ezzel kapcsolatos költségeket. Ha ő szeretne koszorúslány lenni, akkor meg neki illik fizetni a ruha árát.
2010. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem fizette senki én álltam a ktg-et. Nem is ajánlotta fel, aki megkért, hogy legyek koszorúslány.
2010. ápr. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

:DDDDDD

Te is egy vagy a megélhetési házasságkötőből!!!

Szerinted kinek illik te agybeteg? A lagziba a vendégek, vigyenek magukkal kaját, sőt a cigány neked fizet, hogy zenélhessen, és a menyasszonytáncos lóvét meg előre kéred.

2010. ápr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha te kéred fel neked illik.
2010. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Felénk a koszorúslányok fizetik,főleg akkor,ha veszik a ruhát,mert az utána is az övék marad.
2010. ápr. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is maguknak.
2010. ápr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
nálunk úgy van,hogy ha te kéred fel,akkor neked kell.
2010. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
00:27 Volt, akit én kértem fel, annak fizetem is, volt, aki felajánlota és ő akarja fizetni, de én szeretném, mert úgy gondolom, így illik. Viszont nagyon kevés pénzünk van, és kevésből tudunk csak félre rakni keveset...ennek ellenére külön kértük a meghívottakat, hogy ne költsenek ajándékra és pénzt sem kérünk (nem lesz lagzi sem), mert van, akinek ez megterhelés lenne! Ennyit a megélhetési házasságkötésről, "kedves" 00:27,aki saját magát jellemzi a gusztustalan, jellemtelen bunkóságával...magadból indulsz ki, nem igaz??? Kiröhögtelek és mély szánalmat érzek irántad, amiért csak ilyen gondolataid vannak!!! :) :) :)Biztosan egy lelkibeteg, szeretethiányos ember vagy!! A többieknek köszönöm szépen! Arra jutottam, hogy ha össze tudunk gyűjteni annyi pénzt, akkor kifizetem annak is, akit nem én kértem fel.
2010. ápr. 4. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!