Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek volt Jegyesfotózása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt Jegyesfotózása, milyen öltözéket ajánlotok? Mi az, amit semmiképp nem? (Városban lesz)

Figyelt kérdés

Férfi mit vegyen fel, nő mit vegyen fel? Ti miben voltatok/lesztek?


Köszi a választ előre is!



2016. ápr. 12. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjemen ing volt és öltönyszerű nadrág. Én egy rózsaszín, húzott derekú, ujjatlan csipkeruhában voltam. Itt igazából csak az a lényeg, hogy összehangolódjatok a fotóssal, esetleg néhány pózt kitaláljatok az esküvői fotókhoz, kipróbáljátok a helyszínt. Nem kell menyasszonynak öltözni :)
2016. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen!

Gondoltam, hogy visszafogottan, nézegettem a neten képeket de olyan vegyes, van ahol farmerban vannak a nők is... Én is a ruhásra hajlok inkább, csak annyi helyen olvastam ezt a farmer/nadrág, nekem az úgy nem túl nőies!


Köszi a választ :)

2016. ápr. 12. 16:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk hétköznap munka után volt, szóval abban voltunk, amibe dolgozni mentünk. Farmer + póló

Naplementekor így is csodálatos képek készültek.

2016. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerelmes pár, akikről süt a boldogság, zsákba öltözve is szépek :)

Egyébként ilyen profi fotózáson nem vesz részt napi szinten az ember, így érdemes csinosan felöltözni, hogy ezzel is meg legyen adva a módja. Dédnagyszüleink is a legszebb ruhájukat vették fel, meg a katona szerkót, amikor fotózásra mentek :D

2016. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy olyan ruhában legyetek, amilyenben amúgy is hordanátok, vagy egy fokkal elegánsabba. Aki sokat hord ruhát, azon biztos nem mutat furán a jegyesfotózáson sem... mert a jegyesfotózás az számomra olyan, hogy megörökítsen minket, és akkor meg inkább úgy szeretném magamat látni, hogy igen, ez én vagyok, természetes vagyok... nem úgy, hogy most hú de művészi meg divatlapba illő képeket készítsenek rólunk olyan ruhákban, amiket kétévente egyszer, ha felveszünk esküvőre vendégnek pl. Az biztos szép, de nem lesz igazán személyes.
2016. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi!


Igen, nem alkalmi, hanem mivel júniusban lesz este, így a magam részére egy nyári ruhát képzeltem, nem minit és nem koktélruhát.

Párom egyszerűbb eset, van a farmernél egy fokkal elegánsabb nadrágja, inggel nyakkendővel csak úgy lazán jól nézne ki.

Igazatok van, fő a természetesség!


Nektek mennyire kellett benne mozogni/ leülni valahova? Csak mert ruhában óvatosabb ez a dolog. Ti hogy oldottátok meg?


Van ahol váltóruhát is írnak... :D

2016. ápr. 12. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi ültünk is és félig feküdtünk is a fűben :) Bokor mögül kukucskáltunk, illetve a folyóparti köveken is egyensúlyoztunk. :)

Én vagyok a farmer - pólós

2016. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, több a lehetőség nadrágban :)
2016. ápr. 12. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Nadragban tenyleg kenyelmesebb, de ruhaban jobban kijon a noi finomsag egy inges nyakkendos ferfi mellett, mint nadragban. Persze, naciban is tud egy no csinos lenni, na de azert a ruha az teljesen mas. En mondjuk gyakran hordok ruhat, szoknyat, igy nem volt szamomra idegen ez az oltozet.

Pozok: hat, volt csokolozos, viragagyas mellett romantikusan fuben "elmelkedos", felemelve csokot ados, padon osszebujos, de volt seggberugos foto is :D neten nezelodj, sok jo otletet be lehet zsebelni. Inkabb angolul keress ra.

2016. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, utolsó igazad van :)
2016. ápr. 12. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!