Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen idézet volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen idézet volt az esküvői meghívóba? Írjátok le ha van kedvetek, de bárki írhat valami jó kis idézetet. Kettő kellene, légyszi ne linkeljetek, nem ezt kértem.

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 13:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
3: Az első két versnek tuti nem az a szerzője, akit írtál. Ezek inkább népköltések, csak valami hülye beírt alájuk híres szerzőt, közben gagyi kis versikék. :(
2016. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, tényleg igazad van, nem is figyeltem, csak kimásoltam őket, ahogy voltak.Még egyszer bocsi a félrevezetésért... :/
2016. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok de nekem a 10-es nem tetszik :/ nem odavaló, temetés stb.. :O
2016. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem a gimi óta (amikor először vettük ezt a verset :D) a kedvenc idézetem Radnóti Hetedik eclogájából van:


"Csak én ülök ébren, féligszítt cigarettát érzek a számban a csókod íze helyett és nem jön az álom, az enyhetadó, mert nem tudok én meghalni se, élni se nélküled immár."


Nem egy szokásos "esküvős" idézet, de imádom, és a páromnak is tetszik, mert 'kifejezi' a kapcsolatunkat. :)

2016. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!