Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőről hogyan lehet lelépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőről hogyan lehet lelépni anélkül hogy megsértenénk vele másokat?

Figyelt kérdés
Meghívást kaptam esküvőre, és el is akarok menni, maga a nász nem érdekel, de ingyen kaja van, szóval nem hagyom ki, viszont utána lépnék is. Hogy lehet ezt illedelmesen megtenni?
2016. máj. 24. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Tehát gyorsan megkajálsz és rögtön vacsi után le is lépsz? Hát az tényleg elég nagy parasztság. Meg ingyen kaja? Akkor gondolom eszedben sincs borítékban átadni az étkeztetésed körülbelüli költségét. Bravó!


Egyébként meg megmondod nekik, hogy nem érzed magad túl jól, fáj a fejed, akármi és ne haragudjanak, de inkább lefeküdnél aludni.

2016. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sokat eszel tényleg rosszul leszel és akkor hazudni sem kell.
2016. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Ingyen vacsi?? Ezt én se értem. Az a minimum, hogy nászajándékként legalább a vacsi becsült árát odaadod az ifjú párnak.
2016. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Remélem hogy troll vagy és nem egy büdös bunkó paraszt.
2016. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Jól leiszod magad,aztán négykézláb távozhatsz...sunnyogva ;)
2016. máj. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Hirtelen el kell menned valamiért, vagy rosszul érzed magad megmondod, hogy hazamész.


Ingyen kaja igen. Valami pihent agyú kitalálta, hogy ha meghívnak azért adni kell valamit. Ekkora marhaságot istenem! Ha én meghívok valakit az esküvőmre, akkor azt szeretném, hogy jól érezze magát, és meghívtam. Nem várok érte se borítékot, se ajándékot se semmit, mert MEGHÍVTAM.


Sajnos átértékelődött a meghívás jelentése. Undorító, hogy elvárják a pénzt, meg az ajándékot az emberek.

2016. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!