Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyobb esküvőn furcsa, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb esküvőn furcsa, ha a menyasszony nem visel menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
Elég nagy esküvőnk lesz, 60-70 fő, vacsi, zene, tánc, de menyasszonyi ruhát nem akarok. Soha nem tetszettek, úgy érezném magam, mintha jelmezben lennék. Arra gondoltam, hogy csak egy szép fehér nyári ruhát fogok felvenni. Szerintetek ez gáz? A család hülyének néz, hogy miért nem akarok beöltözni, merthogy fiatal vagyok, ez az első esküvőm, stb. Ti mit gondoltok? Fontos a menyasszonyi ruha?
2016. jún. 15. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem fontos. És amúgy meg egy oldalon ezt menyasszonyi ruhának írják:


[link]

2016. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem túl gyakori ez a hozzáállás. Megcsinálhatod, de mindenképpen különleges ruha legyen (mindenképpen fehér vagy legalább fehér árnyalata), különleges kiegészítőkkel, különben nagy a veszély, hogy sokan akaratlanul is túlöltöznek és ez elég rosszul jöhet ki.
2016. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nudipartyyyyy
2016. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Furcsának furcsa, de ha te így szeretnéd, akkor csináld így. De valamivel mindenképp tedd különlegessé magad, mert mint ahogy előttem írták, túl fognak öltözni, és az kellemetlen.


Vagy választatsz valami visszafogott szabású, egyszerű ruhát.

Pl valami ilyesmit: [link]

2016. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Furcsa lenne elsőre, de voltam már ilyem esküvőn. Első pillanatban talán meglepődtek de senkit nem zavart. Bár számomra érthetetlen miért döntöttél így hisz egyszer van ilyen és nem csak habos babos ruhák vanna, rengeteg elegáns, letisztult stb de de azt gondolom legyem úgy ahogy te szeretnéd, ne foglalkozz másokkal ebben a kérdésben (de azért gondold át ☺ ) sok boldogságot.
2016. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hosszút nem szeretnék, sose tetszettek a hosszú ruhák, és szerintem nem is állnak jól. De mindenképp alkalmit akarok és fehéret, szóval azért remélhetőleg látszik majd ki a menyasszony. Amit az első linkelt nagyon szép, aranyos, tetszik! :)
2016. jún. 15. 15:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Most egyre divatosabb a tea length hosszúságú esküvői ruhák. Ráadásul szerintem nagyon szépek (én is ilyesmiben gondolkodom). A hosszúknál annyi a lényeg, hogy térdtől bokáig bármilyen hosszú, bármilyen szabású lehet. Ráadásul így tudsz villantani egy szép cipőt is. :)

2016. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Legyen térdig érő menyasszonyi ruha. Szerintem fontos, hogy mindenki rögtön kiszúrja ki a menyasszony és ne kelljen keresgélni. Így meg pont olyan leszel, mint az összes női vendég.


Nem kell habos babos, vagy akár hosszú menyasszonyi. De legyen fehér és legyen elegáns, legyen benne valami amitől feltűnő lehet és mindenki számára nyilvánvaló lesz, hogy te vagy a menyasszony. Még azoknak is, akiket például nem ismersz. Ilyen valószínű nem lesz sok, de nem kizárt.


Nálunk legalább is volt pár barát a férjem részéről, akiket ismertem, de a barátnőiket már nem..

2016. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha olyan fehér ruha lesz rajtad, amiből tényleg látszik, hogy te vagy a menyasszony akkor nem gáz..azért a hajad legyen szépen megcsinálva és legyen csokrod :)
2016. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A 60-70 fő mióta számít nagy esküvőnek? Szerintem az kifejezetten családias buli.

Amúgy azt veszel fel, amit akarsz. Te vagy a menyasszony, a te esküvőd, ha neked az tetszik, akkor vegyél fel farmert egy pólóval.

2016. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!