Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire furcsa, égő, vagy...

Ehunvane kérdése:

Mennyire furcsa, égő, vagy kínos lehetett ez neki, főleg, hogy a női kollégáink előtt csináltam ezt? Én nős vagyok ő pedig menyasszony. Van értelme várni rá, vagy folytassam amit eddig csináltam, esetleg hagyjam a francba az egészet és majd elmúlik?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja új kolléganővel bővült a munkahelyem, én tanítottam be, nem az egész napot töltöttük együtt de a hétköznapokon 20-30 percet együtt töltöttünk. Ebédidő, fagyizás, séta ilyenek. Pár napja elmondtam neki a vonzódásomat feléje, még vörös rózsát is vittem neki.

2014. aug. 31. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan azt várod, hogy mindenki mondja neked, hogy milyen undorító dolog ezt tenni nősként? -.-" Bocsi, de ez abszolút undorító, alattomos dolog volt tőled. Nem irigylem a nejed.
2014. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha bevállalós a párod próbáld rávenni egy 3asra, szexuális vonzalmat érzel nem érzelmi kötődést
2014. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
és ezt mások előtt? biztos nagyon kínos volt. hogyan reagált rá?
2014. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mond meg az asszonynak, hogy mekkora patkány vagy, aztán vigyél egy vascsövet a vőlegénynek, hogy ne koptassa az öklét.
2014. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

eléggé

mégis mit vártál? te nős vagy, neki is komoly kapcsolata van

de ha tegyük fel bele is menne, mi lenne a feleségeddel? vagy ő nem számít?

2014. aug. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az asszonnyal már megbeszéltük a nyár elején , hogy ez már nem működik így szóval most nyílt egymás melletti kapcsolatban vagyunk.
2014. aug. 31. 13:26
 7/15 anonim ***** válasza:

6 Lényegtelen. Eléggé lejárattad a többiek előtt. Egyrészt melóhelyi a dolog,értelmes ember melóban nem ismerkedik, másrészt meg ilyen dolgok 4 szem közt illik.


Dehogy ez igy egybe, az nagyon gáz. Én a csaj helyébe, valószinúleg ki is zavartalak volna a virágoddal együtt. Ez lett volna az egyetlen mód, hogy őt nem egy ordask-nak irják le. Ugyanis azok boldogan elfogadják a virágot ilyen helyzetben és azt hiszik, hogy most aztán ők... Pedig mekkorát tévednek.

2014. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Amúgy az egész iroda azon vigyorgott mennyire nyilvànvaloan oda vagyok a nőért.Nem ezt akartam, főleg nem így.Én őszinte voltam a felesègemmel

és a menyasszonnyal is.

2014. aug. 31. 13:43
 9/15 A kérdező kommentje:
Ettol nem lett barcas.
2014. aug. 31. 20:48
 10/15 anonim ***** válasza:

9 Dehogy nem. Már egy szegénységi bizi egy nőre nézve, ha kollégával kezd, ráadásul közvetlen kollégával.

Ha meg a régi kollegina a másik szobába még a féltékenységtől, mivel a te szeretőd volt, hazugság alapján még alá is kavar az új kis nőnek,mert majd fel robban, hogy látja azt amiről te beszélsz, és a nőci 100x jobb munkaerő volt nála , az meg még ezt csak tetézi a kis rózsás műsorod:D

2014. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!