Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ahogy közeleg az esküvő egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy közeleg az esküvő egyre jobban szorongok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Dióhéjban a párkapcsolatom:


5 éves kapcsolat. Jegyben jártunk már, de csókkal megcsaltuk egymást... Azóta nagyon sok mindent megbeszéltünk, kinek mi hiányzott és erre nézve javult is a helyzet. Viszont amikor úgy érezném, megint szeretem ugyanúgy mint a problémák előtt szól az agyam, hogy "állj!", és inkább nem akarom beleélni magam a szerelembe. A bizalom bennem nagyon megbomlott, igazából én már csak az ő hűtlenségét "bosszultam" meg...


Ennek ellenére már nem akarjuk lefújni az esküvőt.


Ha valaki esetleg többre kíváncsi privire is írok.



2016. jún. 22. 10:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam de én vagyok a férfi, bár talán nem számít. 25/F
2016. jún. 22. 10:19
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Férfiként 25 évesen házasodni a legnagyobb hülyeség. Élned kellene még, csajozni, bulizni, szabadnak lenni. Ez nem jelenti azt, hogy nem fér bele egy párkapcsolat, de házasság? És 1-2 év múlva gyerek és kész, ez a célod? Úgy, hogy nem bízol meg abban, akivel életed hátra lévő részét töltenéd? Ha el is váltok, de előbb születik gyereketek, fizetheted majd a gyerektartást is, gyerekkel nehezebben találsz új párt (bár az asszonynak még nehezebb lesz). Nem akarjuk lefújni az esküvőt, mert mit szólnának... Ugye? Válni sem lesz ám jobb. Nagyon komolyan mondom, hogy gondold át, ne tedd tönkre az életedet. Volt már olyan, hogy a meghívók kiküldése után fújta le valaki az esküvőt. Na és? Az emberek, rokonok, barátok beszélnek róla 1-2 hónapig, de 1 év múlva már senkit nem érdekel. Te meg megkímélted magad egy csomó procedúrától. Tudod, hogy 100-ből hány házasság végződik válással? 67. A kétharmaduk. Döbbenetes, nem? Én esküvőkön szoktam fotózni, így picit belelátok a párok életébe. Tavaly volt 10 esküvőm, abból ketten már elváltak. Tavaly óta! Sőt, az egyik 2-3 héttel az esküvője után találta meg az igazit... Nem gondolják ezt át a mai fiatalok. Én 34 éves vagyok, és eszemben sincs megházasodni.
2016. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Írtam neked privátot is.
2016. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Azzal nincs semmi baj hogy 25 évesen hazásodnál. De esküvő előtt ha egy szemernyi kétely is van benned az már baj. Így nem szabad össze házasodni. Az izgulás az más, hisz mégiscsak nagy dolog de nálad nem erről van szó.Mikor lesz az esküvő?
2016. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Házasság egy jó kapcsolatot megerősít, egy eleve kétes kimenetűnek pedig felgyorsítsa a felbomlását.
2016. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha újrakezdhetném az életemet, soha nem házasodnék, de még csak tartós kapcsolatom sem lenne.


De hogy ezt a konzekvenciát levonhassam, kellett a tapasztalás, ki tudja nektek hogyan sikerül, előre sosem tudni.

2016. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is elobb a kapcsolatot kellene rendezni,aztan gondolkodni h legyen-e hazassag.


25 evesen semmirol nem maradtok le ha picit toljatok meg.Ketsegekkel nem erdemes oltar ele allni,hidd el jon meg eleg megoldando problema es nehezseg hazassagkotes utan is.

2016. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A megcsalásos dolgok után van egy kis "meg is érdemeljük egymást" érzésem... :(
2016. jún. 22. 16:11
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
őszintén szólva nektek kell tudnotok, hogy mit vállaltok be. Egy esküvőt lefujni könnyebb, mint utána elválni... mondjuk, csak azért esküdni, mert már nem akarjuk lefujni? Bizalom nélkül? A szülőknek akartok megfelelni?
2016. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: van bennem is ilyen érzés igen. Ő is kicsit meg akar felelni a családnak én is.
2016. jún. 22. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!