Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illene őket meghívni az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene őket meghívni az esküvőre?

Figyelt kérdés

Tavaly a kolléganőm meghívott az esküvőjére, mert amíg együtt dolgoztunk, egész jó barátság alakult ki köztünk.

Az esküvő előtt nem sokkal neki más munkahelye lett.

Az esküvő óta 1x találkoztunk, több, mint fél évvel ezelőtt, azon kívül is alig 2-3 alkalommal váltottunk pár szót FB chaten.

Nagy esküvő volt, kb 80-an voltunk. A páron kívül kb senkit nem ismertem, elég unalmas volt.

Most viszont jövőre nekünk is esküvőnk lesz. Elég szűk családi körben terveztük, ráadásul 60 km-re a lakóhelyünktől.

A kérdés, hogy ez esetben nekünk illendő lenne meghívni őket viszonzásképpen?

Nem is nagyon tartjuk már a kapcsolatot, szűk körű esküvő, nem ismernek ott ők sem senkit, és szállást nem tudnánk kifizetni nekik, ha úgy döntenek, hogy nem mennének haza buli után.

Nem lesz nagy lagzi, családias hangulatú éttermezés lesz kb.


2016. aug. 18. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem ápoltatok olyan viszonyt az esküvő után akkor nem kötelező! Értesítőt küldj neki azért!

Én is ilyen helyzetben vagyok, h meghívott a volt középiskolás barátnőm az esküvőjére akivel nagyon nagyon jóban voltunk. Az esküvő után mintha elvágtak volna valamit, került engem, nem akart beszélgetni. Úgy gondolom, h ha az én esküvőmig nem változik a viszony, akkor csak értesítőt küldök nekik! :)

2016. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne bonyolítsd túl ezt a kérdést. Azokat hívjátok meg a pároddal az esküvőtökre, akikkel szeretnétek együtt ünnepelni. Ha szeretnéd, hogy ott legyen, akkor hívd meg, ha nem, akkor pedig nem. Egyáltalán nem számít, hogy illene vagy nem illene. Ez a ti esküvőtök és ideális esetben csak egyszer van ilyen az életedben, a legjobb, amit tehetsz, hogy olyanokkal veszed körbe magadat, akikkel jó együtt lenni.
2016. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem is dolgozik már nálatok, alig beszéltek, és FŐLEG szűk családi körben lesz, mi a francnak?????

Normális vagy?!

2016. nov. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!