Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan csinálnád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálnád?

Figyelt kérdés

Ha esküvőt kellene szervezned 20-25 főre,hogy emlékezetes,hangulatos legyen az esemény?

Még csak tervezzük,de most kicsit megijedtem. Hétvégén voltunk egy közeli rokonunk esküvőjén,lakodalmában.

A 140 főből kb. 15 táncolt,pedig tényleg nagyon jó zenészeket hívtak,de olyan passzívnak tűnt a násznép.Nem szeretném,ha nálunk is ez lenne,főleg ilyen kevés emberrel,akik nem is igazán szeretnek táncolni.

Mit javasoltok erre vagy helyette?



2016. szept. 5. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem szeretnek táncolni és téged zavar a passzivitás, akkor nem érdemes táncos mulatságot szervezni. Voltam olyan esküvőn, ahol vicces játékok voltak, meg kvíz az újházasokról, stb. Esetleg vetítés kettőtökről. Inkább ilyesmikben gondolkodj.
2016. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi 84 en voltunk, és sokan táncoltak. Nagyon jó volt a hangulat. El se tudom képzelni, hogy lehetnek ilyen passzivak. Lehet a te 20 főd nagyobb partiarc mint ezek.
2016. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja most latom, hogy nem szeretnek táncolni. Hát akkor csak vacsit tartanék.
2016. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket.Milyen játékok vannak,amikben passzív emberek is hajlandóak lehetnek részt venni?
2016. szept. 5. 15:25
 5/10 anonim ***** válasza:

20-25 fő az egy nagyon kis esküvő, gyakorlatilag egy házibuli méret, mindenkit ismersz, neked kell tudnod, kinek mi kell hozzá, hogy jól érezze magát. :)


Azt azért add hozzá, hogy az esküvőkön sokszor a világ minden tájáról összegyűlik a család, ezer éve nem látták egymást, sokan inkább beszélgetnek (kellemes háttérzene mellett), mint táncoljanak vagy csak igyanak. A közeli rokonság/barátok többnyire a partiképes közönség, akik amúgy is viszonylag gyakran látják egymást.

Én épp most voltam 80 fős esküvőn, a DJ/ceremóniamester elég gyökér volt, kb. ő ölte meg a bulit.

Nagyon sok függ a közönségtől is, hogy mire vevő. Van, ahol a részegség a lényeg, máshol meg az elfogadhatatlan. Hallottam olyan esküvőről, ahol nem volt alkohol, konkrétan társasjátékoztak a résztvevők, és tök jól érezték magukat.


Egy jó ceremóniamester biztosan tud jó játékokat, ha biztosra akarsz menni, akkor válassz egy ilyet, referenciákkal, és beszéljétek át, hogy mik legyenek (és mik ne).

Ha nincs CM, akkor keresgélj neten, biztosan találsz hasznosakat:

[link]

2016. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fölösleges erőltetni, ebből nem lesz tánc. Tartsatok csak egy vacsit, anyagilag is jobban jártok. Aki nem bulizós, az amúgy sem akar hajnalig maradni.
2016. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legutoljára egy 70 fős lakodalomban találkoztam ezzel a problémával, mint vendég. A rokonok és ismerősök csak ültek és nézgelődtek, még beszélgetni sem volt nagyon kivel, jószerével csak kettesével ismerték egymást. Hanem akad a menyasszonynak egy szűk baráti köre 4 lány és a hozzákapcsolódó fiúk, akik fölálltak és elkezdtek táncolni egymással -együtt, hatan-nyolcan, és egyre fergetegesebb volt, hozzájuk csatlakoztak a lelkesebbek, majd végül szinte mindenki középen táncolt, akkor már párokká váltan. Ez mentette meg az estét. És onnan már ment minden magától, a társaság teljes összekovácsolódását jelezve, a vonatozásik is eljutottunk. Fergeteges volt.

Nézz körül a meghívott barátaid között, kiket ismersz, akik bulisabbak. Ha nem akarod a véletlenre bízni, beszéld meg velük, hogy adott időben szállingózzanak a táncparkettre és alapozzák meg a hangulatot, (persze a spontaneitásnak varázsa van, de ha biztosra akarsz menni, akkor szervezz rá egy kicsit, csak ez ne látszódjon meg rajta) Az időzítés fontos, ezt akkor kell elkezdeni, mikor már a vendégségen látszik, hogy kezdenek unatkozni, ez bőven a vacsora után van.

Én 20 főre semmiképpen nem hívnék ceremóniamestert, és a videóvetítést is rettentő marhaságnak tartom. Ilyennel nem fárasztanék senkit sem, ez csak az ifjú párnak érdekes, max a szüleiknek.

2016. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ekkora volt az esküvőm. Egy étterembe szerveztünk vacsit és saját válogatás CD-ről zenét, amire lehetett táncolni is. Viszonylag kis hely volt a táncra, tehát nem különtáncparkett rész. A legtöbbet én táncoltam a férjemmel, apósom mindenkit megforgatott egyszer, meg velem is táncoltak a férfiak közül többen, plusz időnként még egy-egy pár csatlakozott. Mi mindenképpen jól éreztük magunkat, aki éppen nem táncolt, az beszélgetett, és senki nem panaszkodott, a visszajelzések is jók voltak.
2016. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi 50fovel tartottuk,nem volt nagy tancika,ellenben olyan partihangulatot csinaltunk karaokeval es koktelokkal h azota is emlegetik:)

Nyilvan ha a 25fo fokent es pl idosebb korosztaly akkor egy hangulatos vacsi es vetites rolatok v ilyesmi.Eroszakkal szerepeltetni oket nem jo.

2016. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2016. szept. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!