Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi aki bántott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi aki bántott titeket és lehetőséged lenne hogy visszaadd neki, hogy csinálnád ki?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, az csak én szegénységi bizonyítványom lenne, a múlton pedig úgysem változtatna.
2016. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Elfelejteném a nevét is.
2016. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Egy bosszút tudok, ami a legédesebb: ha én boldogan élek tovább és le se tojom.

Mindannyian kerülünk a gödör mélyére, ezzel ő sem lesz kivétel. És akkor fog neki a legjobban fájni, hogy én élem világom, mintha mi sem történt volna.


A negatív érzelmekkel én amúgy is úgy vagyok, hogy hordoztam már magamban eleget. Azok ilyen-olyan formában visszahúzták mindig az életem és minél jobban táplálom, annál több ajtót zárok be magam körül. Szóval egyszer erőt vettem magamon és minden ilyet kisöpörtem magamból. Megbocsátottam az árulóimnak, a gonoszoknak és csak magamra koncentráltam és a jó dolgokra. Én így tudok emelt fővel tovább haladni. Amíg táplálom magamban a rossz dolgokat és foglalkozom velük, addig azok mindig visszahúznak.

És a bosszúnak semmi értelme, mert a múlton nem változtat és csak belerondít a jövőmbe.

2016. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A bosszúszomj erőt is adhat,egy önbizalomhiányos embernek pláne!Ha megbosszul valamit elégedettséget szül
2016. júl. 27. 17:38
 5/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
Egy rövid ideig biztosan. De utána ugyanúgy ürességet érzel, főleg ha nem vagy egy hárpia lakat aki más nyomorában leli örömét. Én mindig hosszútávon sosem ezekre a dolgokra büszke, és így visszagondolva semmi értelme nem volt. Ő nem lett jobb ember. A sérelmem nem lett igazából megtorolva.
2016. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem max az erő és az elégedettség illúzióját szüli a bosszúszomj, ill. maga a bosszú.. gyenge, sunyi emberek fegyvere. Nem elég, hogy lesüllyedsz a szintjére, magadat teszed tönkre azzal, ha a múltban élsz és a sérelmeken bosszankodsz továbblépés helyett.

A legjobb bosszú, ha az ember továbblép és éli az életét. Bár ha ehhez nem vagy elég okos és erős, akkor forralj csak valami sátáni tervet, és élvezd az ürességet a lelkedben, amikor rájössz, hogy semmivel sem lett ettől neked jobb.

2016. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekelne. Élem az életemet és a saját boldogságomra törekszem.
2016. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kib**nám egy lakatlan szigetre, étlen szomjan.
2016. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Primitív emberek ismérve a bosszú.


A vele való kapcsolatot tapasztalatszerzésként fognám fel, fixálnám, hogy mi az amit később nem akarok senkitől.


Hagynám az illetőt, és olyan emberek társaságát keresném akik szeretnek és jóindulatúak velem.

2016. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem nagyon rosszul látod. Milyen erőt adhat számodra? Egy meddő kapcsolatba szerinted miért éri meg belefektetni további (negatív) energiát, mikor ugyanazon erővel a múltat lezárva, érzelmileg megerősödötten ismerkedhetnél olyan emberrel akivel lehetőséged lenne egy boldog és harmonikus kapcsolatra?

Mindenképpen okosabb választás lenne.

2016. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!