Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik az exkluzívabb a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az exkluzívabb a két esküvői ruhaszalon közül: a La Mariée vagy pedig a Daalarna?

Figyelt kérdés
A Cosmopolitanban láttam képeket még korábban, viszont konkrét árat nem tüntettek fel. Egyébként nem vagyok érintett a témában, csupán érdekelnek a vélemények. :)

2016. szept. 26. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
a lá máríé mer az olyan franciáss ha érted mire gondolok
2016. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, értem. :) Köszönöm a választ!!
2016. szept. 26. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A LaMariée egy spanyol menyasszonyi ruhákat forgalmazó szalon, míg a Daalarna egy magyar divattervező (Benes Anita) saját márkája. A maga nemében mindkettő drága, bár míg a La Mariée-ben a márka (Pronovias, Alma Novia, stb.) határozza meg az árat, addig a Daalarnában, az egyedi tervezésű ruhák miatt, a határ a csillagos ég.
2016. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nemrég voltunk a nővéremmel a Daalarna szalonban ha van elég pénzed lehet ott is ráakadhatsz életed ruhájára, mi inkább a kölcsönzési résznél érdeklődtünk, de nagyon nem jártunk sikerrel. Azt mondták, kölcsönözni mídert lehet meg szoknyát külön, de a míderek 38-as!!!!! méretre már nem jók az már túl nagy... Nekem nem volt túl pozitív, de ha az embernek van elég pénze biztos van ott is neki való. A mi keretünk úgy kb 200-250 ezer körüli volt, de mutatott ott a csajszi egy 800 ezres menyecskeruhát is szóval azért ott vannak árak. A másikról nem hallottam azt nem tudom neked megmondani.
2016. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mint említettem, nem vagyok érintett a témában, csak érdekeltek a vélemények. :)
2016. szept. 27. 07:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A különbségeket már leírták, Anita ruhái csodásak, de tény, hogy van egy alkat, egy mellméret ami "kell" hozzájuk. Ettől függetlenül érdemes elmenni hozzá, mert egy zseni a csaj és könnyen előfordulhat, hogy meg tudja úgy álmodni az adott ruhát, hogy az az adott menyasszonyon is csodásan álljon, ráadásul amennyire én tudom hajlandó variálni az anyagokkal és olcsóbb anyagokból jóval olcsóbban megoldani az adott ruhákat, szóval rugalmas.
2016. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is nagyon ügyes a Benes Anita, bár csak interneten láttam a ruháit, de hallottam is róla barátnőktől, viszont árban és méretben kicsit behatároló, mert tényleg jó alkat kell ahhoz, hogy az ő ruháit válasszad!Azonban a La Mariée-ban is voltunk és kellemes csalódás volt, mert két hölgy is segített és kedvesen elmondtak mindent, hogy mire figyeljek a megfelelő ruha kiválasztásánál az alkatomhoz illően. Amúgy teljesen normális árak vannak több pénztárcához, nagy az árkategória skálájuk, hiszen rengeteg ruhájuk van, így vannak olcsóbbak is egészen a drágákig. De a ruhák minőségiek és tényleg szép állapotúak
2020. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. dec. 11. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!